A | A | A

Muzyczna Bitwa w Legnicy

Radio Wrocław
Utworzono: 2012-10-14 18:17
Drugie przesłuchanie Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już za nami. Znamy wyniki kolejnych eliminacji!
Fot. archiwum prw.pl

Drugie przesłuchanie Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już za nami.

Odbyło się ono w legnickim klubie Spiżarnia. Zespoły, które tam zagrały walczyły o możliwość udziału w kolejnym antenowym etapie konkursu. Ten etap rozpoczynamy w listopadzie a siedem zespołów z niedzielnych przesłuchań może być już pewnych swojego udziału w nim.

Są to:

BLACK PERFUME
NON STOP
KRÓTKIE SPIĘCIE
MADE IN METAL
PRĄD
REBOUND
THE FUNNY WAVES

Na liście rezerwowej znalazły się:

COLLISION
PANZERHUND

Przed nami kolejne przesłuchanie na żywo - już za tydzień - 20 października spotykamy się w Wałbrzychu. Zespoły, które chcą tam się zaprezentować mogą jeszcze nadsyłać swoje zgłoszenia - na adres bitwa@prw.pl.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 4

WASZE KOMENTARZE (15)
~Hector(83.27.xxx.xxx) | 2012-10-15 17:14:26
@lolek "Lista rezerwowa nadaje sie na woodstock bo rozbawi tłumy" buhaha to czemu nie jedziecie na ten woodstock, pewnie te tłumy czekają na was z otwartymi ramionami. Zejdźcie na ziemię radzę. Byłem w tej Legnicy, tak naprawdę połowa zespołów nadawała się do wywalenia. Te co odpadły to w ogóle dziwne, że tam się dostały i mogły zagrać, żałość kompletna.
~michasto(79.186.xxx.xxx) | 2012-10-15 13:23:35
Beck miejmy nadzieję, że tak nie jest :) Werdykty są jakie są i nie ma co ich kwestionować, oczywiście jest pewien niedosyt, ale widocznie trzeba jeszcze ciężej popracować. Cieszę się, że części z Was się podobało, trzymajcie za Nas kciuki przy wyborze kapel z list rezerw i do zobaczenia na koncertach!!! Pozdrowienia od Panzerhunda!
~beck(78.9.xxx.xxx) | 2012-10-15 11:58:06
Tak, oczywiście made in metal nie jest w ogóle metalowy. A np. prąd, non stop, rebound to zespoły dla seniorów:PP Sądzę, że te żenujące komentarze piszą ludzie z zespołów, które odpadły. Wstyd panowie.
~lolek(156.17.xxx.xxx) | 2012-10-15 11:22:56
nie gusta , gusciki a populizm. Nie postawili na metal bo nie pasuje do schematu radia. Zawsze wybiora to co neutralne liczac ze podpasuja sie odbiorca. Dla mnie? Lista rezerwowa nadaje sie na woodstock bo rozbawi tłumy. Reszta... Nadaje sie do radia bo rozbawi starsze panie.
~Lilly(83.3.xxx.xxx) | 2012-10-15 11:19:08
prawda. Dziwnie zostały wybrane zespoły , gusta i guściki
~?:)(83.3.xxx.xxx) | 2012-10-15 11:14:32
go wno sie znacie , prawda jest taka że Metal w Polsce nie ma zbyt wielu fanów jesli chodzi o rozglosnie
~Osmoz(90.156.xxx.xxx) | 2012-10-14 22:48:22
Komentarz został usunięty.
~noname(46.77.xxx.xxx) | 2012-10-14 22:27:43
Popieram Pixa. Moim zdaniem przeszły najciekawsze kapele.
~fff(213.238.xxx.xxx) | 2012-10-14 22:13:50
Moja trójka z Legnicy: Non Stop, Prąd i Panzer Hund, najlepsi w całej stawce. Szczególnie wokale tych zespołów miażdżą.
~Jaksa(78.9.xxx.xxx) | 2012-10-14 22:01:09
Zgadzam się, przeszły najlepsze, odpadły dwa najgorsze. Te z rezerwy jak dla mnie są o.k.
~robert(87.207.xxx.xxx) | 2012-10-14 21:54:23
To zespół Prąd prosiłby jeszcze o wrzucenie zdjęcia zespołowego zrobionego po występie, zamiast dwóch takich samych z występu :)
~czarny(188.146.xxx.xxx) | 2012-10-14 21:44:04
nie mozna nie zgodzić się poprzedniczką i z tym , że metalowe zespoły nie wyróznieły się niczym...niestety
~Pixa(83.27.xxx.xxx) | 2012-10-14 21:22:59
Dla mnie zespoły metalowe niczym się nie wyróżniały. Myślę, że awansowały dobre kapele.
~kamos(83.8.xxx.xxx) | 2012-10-14 20:50:42
jak dla mnie zespoły z listy rezerwowej powinny normalnie być w czołówce
~xdx(83.8.xxx.xxx) | 2012-10-14 20:39:57
gdzie zdjęcia można pobrać?