A | A | A

Muzyczna Bitwa: Znamy 13 ekip! (Posłuchaj)

Ewa Zając
Utworzono: 2012-10-16 09:51
Pierwszy etap konkursu Radia Wrocław jest już na półmetku.
fot. archiwum prw.pl

Za nami przesłuchania regionalne w Jeleniej Górze i Legnicy. Rockowe zmagania na żywo wyłoniły do tej pory 13 zespołów, które mogą być już pewne swojego udziału w drugim etapie konkursu.

- Kolejną grupy wyłonione zostaną w najbliższą sobotę w Wałbrzychu - mówi szef muzyczny Radia Wrocław, Wojtek Janicki:



Posłuchaj:

Cz. 1

Cz. 2



Eliminacje regionalne w Wałbrzychu 20 października. Zaczynamy o godz. 11 w Galerii Victoria.

Oddano głosów: 2

WASZE KOMENTARZE (7)
~kocham muzykę(83.27.xxx.xxx) | 2012-10-21 17:54:50
Ja co do Black Perfume... Jeszcze na dobre impreza się nie zaczęła a już zaczynają się tam jakieś kontrowersje... Nie ważne... Prawda jest taka, że jeszcze się nikt taki nie urodził aby wszystkim dogodził... Trzeba się określic i wiedziec co i dla kogo chce się robic. Ale ja tam w wokalistce się "zakochałem" jest ładna ma fajny głos a gitarzysta i perkusista mają takie koszulki jak ja :P ja tam wszystkim życzę powodzenia!!!
~Pixa(83.10.xxx.xxx) | 2012-10-20 19:46:13
Też mnie rozbawiła wypowiedz urodziwej wokalistki Black Perfum. Jak chce się wszystkich zadowolić to na ogół wychodzi kiszka. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :-)
~akumulupepe(77.253.xxx.xxx) | 2012-10-20 16:25:11
Metal rulez! pozdro dla Kapel Collision , DEADCHILL , Panzerhound oraz Made In Metal ! ! ! wymiatali :)
~kudłaty(37.31.xxx.xxx) | 2012-10-19 16:10:52
Dobrze napisałeś Sierżant...wokalistka Black Perfume jest nią w rzeczy samej , zreszta jako jedyna z Legnicy potrafiła spiewać bo pozostali to co najwyzej stosowali melorecytacje... nie bądź ignorantem chlopie tylko dlatego , że ktoś tworzy lzejsza muze. Smutne to stary , że jestes tak ograniczony w tym temacie czyli co? skoro , zle jest robić muze dla duzej ilości odbiorców to dalej tworz swoja...dla nikogo. pozdro
~Shea z Nashville(178.42.xxx.xxx) | 2012-10-19 15:55:24
Ssierżancie Black Perfume zagrało bardzo fajnie:) A po Twojej wypowiedzi wyczuwam masę jadu. Muzycy powinni się wspierać a nie obrażać się. Pozdro dla Black Perfume i Twojego prawdziwego (jedynego słusznego) zespołu.
~ahhh(37.31.xxx.xxx) | 2012-10-19 15:48:27
Wez sie sierzant schowaj pod stol, pewnie jestes kolejnym marzycielem ktory mysli ze zwojuje metalem swiat. To że zespół chce trafić do jak najszerszego grona odbiorców nie jest niczym złym. Wiec dalej graja ta swoja trOO muzyke i siedz w piwnicy, a Black Perfume pewnie poprzez radio bedzie Cie nawiedzalo.
~Sierżant(159.205.xxx.xxx) | 2012-10-19 11:56:13
Wokalistka Black Perfume mówi, że chce żeby wszyscy ich słuchali, hmmm sama ta wypowiedź już mi mówi dużo na temat tego zespołu... w każdym bądź razie powodzenia, będzie wam bardzo potrzebne...