ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa: Wiemy coraz więcej!

Ewa Zając
Utworzono: 2012-10-23 07:42
Powoli zbliżamy się do finału pierwszego etapu Muzycznej Bitwy. Za nami spotkania w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu. Tam wyłoniliśmy 20 zespołów, które będą walczyć dalej w drugim, antenowym etapie.
fot. archiwum prw.pl

Wśród tych jest grup jest formacja A.P.A.M.A.U., która zaprezentowała się podczas ostatnich przesłuchań w Wałbrzychu. Jak mówią, do startu w Muzycznej Bitwie przymierzali się już od dłuższego czasu:



Przesłuchania we Wrocławiu rozpoczną się 9 listopada i potrwają dwa dni.

Jeszcze można wysłać zgłoszenie. Czekamy na nie pod adresem bitwa@prw.pl.

Posłuchaj:

Cz. 1

Cz. 2

Oddano głosów: 7

WASZE KOMENTARZE (13)
~Romek(79.110.xxx.xxx) | 2012-11-07 14:16:24
Mi tam apamau pasuje, wokalistka super. Trzymam kciuki!
~brejkantyhejter(83.21.xxx.xxx) | 2012-11-05 15:55:19
apamau jest bardzo wtórne, ot skład jakich wiele a wokalistka b.perfume bardzo słabo spiewa
~Hejterski hejter(90.156.xxx.xxx) | 2012-10-28 17:30:49
Dobrze internetowe skarby - mam dla Was zadanie. Stwórzcie kapele, skomponujcie kawałki, grajcie koncerty i zobaczycie sami ile My - młode kapele - mamy na tym $. Dopiero potem będziecie mieli prawo wyzywać zespoły i muzykę od komerchy. Pozdro dla Apamau i jeszcze raz dzięki za piątek :)
~Ems(83.22.xxx.xxx) | 2012-10-28 17:28:03
Widzę, że internetowa społeczność nie ma pojęcia co znaczy słowo "komercja" :) Pozdrawiam, Ems
~lolek(78.8.xxx.xxx) | 2012-10-26 17:20:00
Tak, masz rację, to straszna komercha, normalnie Dżastin Bieber i Lady Gaga się chowają przy tym APAMAU
~srebrny(95.40.xxx.xxx) | 2012-10-26 11:29:53
a nie gra komerchy? jak bys to w takim razie nazwał ? buhahah
~Lolek(78.8.xxx.xxx) | 2012-10-26 09:15:22
APAMAU gra komerchę? Buhaha.
~Brandy(77.112.xxx.xxx) | 2012-10-25 08:26:10
Fakt, Apamau zostalo wyroznione, z przesluchan w legnicy PRW tez sie skupilo najbardziej na jednym zespole. Poprostu APAMAU i Black Perfume graja radiowa komerch i PRW widzi w nich $.
~skywek(83.26.xxx.xxx) | 2012-10-24 23:48:19
Zdjęcie jest do całości artykułu, a nie do zespołu wymienionego w tekście. Zastanawiające jest tylko, dlaczego jeden zespół został tutaj wymieniony i w ten sposób wyróżniony? A na fotce jest wokalistka zespołu BELLROCK:)
~yoda(5.173.xxx.xxx) | 2012-10-24 20:58:37
komuś się zdjęcia pomyliły owa wokalistka w APAMAU nie śpiewa:)
~Brandy(46.76.xxx.xxx) | 2012-10-24 12:35:58
Większość zespołów fajnie gra, ale PRW będzie lansować tylko te co dobrze w radiu brzmią...
~Piotrek(83.4.xxx.xxx) | 2012-10-24 09:24:35
Ja bym dodał jeszcze The Funny Waves ale ogólnie się zgadzam z Whisky:)
~Whisky(159.205.xxx.xxx) | 2012-10-24 00:00:48
Centrala 57, Ulice, Non Stop, Prąd, A.P.A.M.A.U., QQ KLAN. Póki co, tak ja to widzę;)