A | A | A

Muzyczna Bitwa w toku!

Ewa Zając
Utworzono: 2012-12-11 09:13
Kolejne dwa dolnośląskie zespoły w muzycznym starciu - czyli Muzyczna Bitwa w toku!

Dziś nasi słuchacze poznają i ocenią dwie grupy: Fałda Vida z Wrocławia i QQKLAN z Piławy Górnej.

Przypominamy, że konkursowe piosenki oraz prezentacje zespołów przedstawiamy na naszej antenie po godz. 9:30 i 21.

Głosowanie trwa do jutra do 8:00 rano. SMS-y ze wskazaniem zespołu należy wysłać na numer 72280.

Oddano głosów: 1

WASZE KOMENTARZE (15)
~pipiklan(78.8.xxx.xxx) | 2012-12-11 20:48:40
Ja chcę więcej takich kapel! Fajna nazwa, to tak jak robi taki ptaszek, co siedzi w zegarze?
~mamaklan(78.8.xxx.xxx) | 2012-12-11 20:31:52
Jak się komuś wszystko z d***ą kojarzy to ma właśnie taki problem jak poniżej czzytam. Czy to forum radia m. czy o muzyce? Niezły PR tu robicie. Jak nic, nazwa nie przejdzie bez echa. I bardzo dobrze:) A tam w ogóle to jak chłopaki grają?
~papaklan(78.8.xxx.xxx) | 2012-12-11 19:46:25
Czymże jest nazwa wobec bezmiaru wszechświata...
~Harmi(87.105.xxx.xxx) | 2012-12-11 18:32:34
Nie chodzi, ze nazwa jest słaba, tylko bardzo źle się kojarzy, wyjątkowo trefnie. Tu są nazwy lepsze, gorsze, ale żadna nie przywołuje takich skojarzeń.
~mar(83.7.xxx.xxx) | 2012-12-11 18:06:59
pozatym osobiscie uważam ze jak juz doszło do wątku w temacie tylko nazwy to jest to juz mały sukces ponieważ jest na tyle kontrowersyjna ze budzi zainetesowanie.pozdrawiam
~mar (83.7.xxx.xxx) | 2012-12-11 18:03:20
ludzie co wy wogóle piszecie??? wystarczy zerknąć na nazwy kapel które widac z lewej,,,,,,,, i temat słabych nazw mozna zamknąć
~Tuls(178.181.xxx.xxx) | 2012-12-11 17:35:56
qq klan naprawde zla nazwa. Bezmyslna zupelnie, dziwne, ze nikt sie nie opamietal
~gabi(83.5.xxx.xxx) | 2012-12-11 13:48:44
fałda vida jakos dziwnie podobne do łąki łana....
~radius(78.8.xxx.xxx) | 2012-12-11 12:15:51
Rysiek z serialu Klan... on też :DDD
~mar(83.10.xxx.xxx) | 2012-12-11 11:31:21
Ku Klux Klan a Q.Q klan, co tutaj jest podobnego? to raczej działa chora wyobraznia.
~mar(83.10.xxx.xxx) | 2012-12-11 11:11:50
wu tang klan tez ci sie kojarzy?.......żałosne ://