A | A | A

Zespół Trzynasta w Samo Południe wygrał Muzyczną Bitwę

Utworzono: 2010-06-13 21:23

Zespół jest zwycięzcą tegorocznej piątej Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, największego na Dolnym Śląsku przeglądu młodych zespołów.

Do ścisłego finału dotarły cztery grupy: Evolution z Lubina, Fofo z Mieroszowa oraz wrocławskie Trzynasta w Samo Południe i Instytut. Sposród tych formacji publiczność zgromadzona w Sali Koncertowej przy ulicy Karkonoskiej wybierała zwycięzcę.

Na scenie pojawił się też najlepszy zespół poprzedniej bitwy - Rayne oraz gość specjalny: Ocean.

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (9)
~FOFO puzon ;D(83.0.xxx.xxx) | 2010-06-15 23:57:35
bardzo fajna impreza będę ją bardzo długo wspominał... jeszcze raz gratuluje wszystkim :)
~optymista(148.81.xxx.xxx) | 2010-06-15 12:58:36
Dołączam się do gratulacji dla młodych rockmenów a jednocześnie jak czytam negatywne opinie na temat uczciwości konkursu to jest to totalnie żenujące, ponieważ jak na początku konferansjer wywoływał fanów poszczególnych zespołów od razu było słychać (po aplauzie) kto ściągnął na koncert największą ekipę a chciałem przypomnieć o ile dobrze słyszałem że konkurs polegał na głosowaniu publiczności i jak czytam jakieś naiwne sformułowania o tym ze jakby zespół instytut miał światła i super sound to .... wszyscy przyjaciele pozostałych zespołów „upadli by na kolana” i głosowali na nich to to są mega myśli, bo ja zaproponowałbym kolegą na początek nastrojenie gitar bo to dla mnie było flustrujące ... Nawiązując jeszcze do osobnika który „myje uszy to wie” – to chciałem ci powiedzieć że mycie uszu to nie wszystko trzeba mieć jeszcze jakieś pojecie o tym o czym się mówi, jestem na większości koncertów i nagłośnienie na Bitwie było niezłe jak na tą sale, a ta sala jest Koncertowa owszem jednak o ile wiem to jest idealna na koncerty klasyczne, akustyczne a dla ostrego grania jest trudna do nagłośnienia i realizator z tego co słyszałem to zrobił wszystko co można było zrobić przy tak głośnym graniu sceny – gitary, blachy .. też bym tak zrobił kiedy zespoły odkręcają się na maxa aby dać szanse wokalistą ......
~mic(87.99.xxx.xxx) | 2010-06-14 19:51:36
Nagłośnienie jak na tę salę bylo zupełnie niezłe, Evolution brzmiał bardzo fajnie. A pisanie o "faworyzowaniu" zwycięskiego zespołu, no cóż - frustracja przegranych i tyle. Fofo tę ok. Instytut nie wiem jakby brzmiał, to i tak mu nic nie pomoże, bo nie łapią żadnego kontaktu z publicznością, najsmutniejszy zespoł wieczoru. Trzynasta super, zdeklasowali konkurencję.
~milo(83.238.xxx.xxx) | 2010-06-14 13:47:23
zespół jest nagłośniony w połowie tak jak sam się ustawi, jeżeli inne nie potrafiły tego zrobić to jest to tylko pochodna braku umiejętności. Taka sama sytuacja ze światłami, kwestia ustalenia i dogadania tematu, a nie marudzenia ze nikt tego nie zrobil za nich. Choc z drugiej strony fakt faketm naglosnienie bylo raniace, przede wszystkim na 13stej ktora grala muzyke totalnie nieprzystosowana do grania w taqk niosacej sali...
~zawiedziona(193.59.xxx.xxx) | 2010-06-14 13:19:17
Gratuluję, ale uważam że lepiej byłoby zwyciężyć w równej walce... byłam na widowni nie jako publiczność któregoś z uczestników, ale jako osoba zupełnie postronna. Jak dla mnie zespół 13 w samo południe był poza konkursem - jako jedyni z uczestników bitwy mieli światła i byli najlepiej nagłośnieni. Niestety te okoliczności nie pozwoliły mi ocenić ich obiektywnie, miałam wrażenie że wszystko jest z góry ustalone, dlatego swój głos oddałam na jeden z pozostałych zespołów. Komentarz nie jest atakiem na zespół, bo poza tym co napisałam na prawdę zrobili fajne wrażenie, myślę, że może nawet bez tych "forów" wypadli by równie dobrze. To tylko uwaga do organizatorów, że może lepiej byłoby traktować wszystkich równo, stworzyć takie same warunki i dać możliwość wybrać publiczności. Wygrana wtedy chyba też lepiej by smakowała. Pozdrawiam cały zespół Radia Wrocław a zespołowi 13 w samo południe jeszcze raz gratuluję!:)
~myje uszy to wiem(198.240.xxx.xxx) | 2010-06-14 11:33:04
Ten koncert to byla zywa antyreklama Bitwy. Tak tragicznego naglosnienia nie slyszalem dawno. To wstyd zeby koncert w sali koncertowej polskiego radia (!!!!) tak brzmial. Wspolczuje wszystkim zespolom ze musialy grac w takich warunkach a widowni gratuluje ze tyle wytrzymala, ciekawe ile zespolow zdecyduje sie jeszcze wystapic w bitwie (ktorej idea oczywiscie jest ok) po tym co uslyszelismy wczoraj...
~Trzynasta(156.17.xxx.xxx) | 2010-06-14 10:50:09
A zespół Trzynasta w Samo Południe serdecznie wam dziekuję za cudowny, pełen emocji koncert:) naprawde, wciąż nie wierzymy że sie udało. I ogromne dzięki za świetną atmosfere - mam nadzieje że kiedyś uda nam sie wszystkim razem zagrać jakiś wielki show:) Pozdrawiamy!!!
~Evolution(79.186.xxx.xxx) | 2010-06-14 08:43:13
Evolution także dołącza się do gratulacji !!! Pozdrawiamy
~FOFO(87.105.xxx.xxx) | 2010-06-14 07:35:17
Zespół FOFO gratuluje wygranym i przegranym!!! Powodzenia i do zobaczenia na koncertach!