ZESPOŁY
A | A | A

Centrala 57 zwycięzcą Muzycznej Bitwy (zobacz)

Ewa Zając
Utworzono: 2013-02-23 23:10
I wszystko jasne - zwycięzcą tegorocznej edycji Muzycznej Bitwy została grupa Centrala 57. Muzycy zespołu odebrali czek na 5 tys. złotych. Zagrają też na wrześniowym koncercie Nowe Brzmenie zespołu Hey i będą reprezentować Radio Wrocław na festiwalu Przebojem na Antenę i Wrocławski Sound.

Drugie miejsce zajęła Fałda Vida, kolejne Naczynia Połączone i Black Perfume.

Gwiazdą finału Muzycznej Bitwy był zespól Acid Drinkers owacyjnie przyjęty przez publiczność, która wypełniła salę koncertową Radia Wrocław do ostatniego miejsca i gorąco dopingowała też młode zespoły.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i wielkie emocje! Do zobaczenia za rok!

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 7

WASZE KOMENTARZE (19)
~itd(78.30.xxx.xxx) | 2013-03-23 14:37:27
Centrala 57 nagrała teledysk do piosenki '' Na wysokości '' promującej miasto Wrocław. Polecam obejrzyjcie!
~muzyk(91.231.xxx.xxx) | 2013-03-21 02:13:00
ale Centrala nie odkrywa niczego. Ten plastikowy gitarzysta gra szablonowo. Brakuje mu wiele, by sie odkryc. To pokazuje, jak slabe jest radio. Blues jest dobry na prom do Szwecji. Polsce jest potrzebny stary dobry trash i black. Pozdrawiam z Torunia :)
~fanka~~(83.23.xxx.xxx) | 2013-02-27 23:33:13
Centralaa zawsze rzadzi!
~ewka(77.115.xxx.xxx) | 2013-02-27 14:30:44
Ech, każdy zespół dostał 50 biletów, każdy fan mógł głosować, aby wygrać kolejne bilety, więc o co chodzi? jakieś niejasne zasady? a może chodzi o to, że fani Centrali się zorganizowali i postanowili dobrze się bawić i trochę podopingować? Jeśli byłoby tak jak pisaliście, to Fałda, która tak naprawdę medialnie "istnieje" od bardzo niedawna, nie zajęłaby drugiego miejsca...poza tym naprawdę polecam obejrzenie relacji Szafrana na youtube (świetna) i pomyślenie chwile...zresztą relacja, choć to super robota i tak nie odda panującej atmosfery, tego, że wokalista Fałdy zabawiał towarzycho wzorowo, a saksofonista Naczyń się popisywał, a ich wokalista stał tyłem do publiki - chodzi mi o chwile, zanim dany zespół był gotowy do gry...Wielki szacun dla Black - stres, aż parował, a i tak podołali:)
~Grubster(213.25.xxx.xxx) | 2013-02-27 12:05:03
Przed koncertem czułem się jak członek komisji, która będzie obiektywna nie miałem faworytów. podczas czytania listy finałowej już wiedziałem kto wygra po owacjach dla zespołów. Dla mnie wygrały naczynia połączone. Pozdrawiam DD
~crassowiec(83.12.xxx.xxx) | 2013-02-27 09:28:07
Po ilości fanów na finale i relacjach interpersonalnych zespołu z pracownikami radia zwycięzcę bezbłędnie wytypowałem zanim ktokolwiek zaczął grać.Po co ta cała szopka pt. Muzyczna Bitwa?
~asdf(80.68.xxx.xxx) | 2013-02-25 13:26:17
ktoś się orientuje co to za piosenka leciała przed acidami, o metalu ortodoksie?
~Fałda(87.204.xxx.xxx) | 2013-02-25 12:34:03
Szafran, relacje super! Czekamy na wszystkie numery:))
~Szafran(62.87.xxx.xxx) | 2013-02-24 20:37:13
wszystkie zespoły będą miały relację .
~red(178.181.xxx.xxx) | 2013-02-24 18:23:51
Retransmisja koncertu w drugi dzien Swiat Wielkanocnych pierwszego kwietnia
~Romsza(78.8.xxx.xxx) | 2013-02-24 18:05:30
Szkoda,że Heavy Metal nie miał swojej formacji w finale , tak po za tym Gratulacje dla zwycięzcy De mono2 Publiczność drętwa nawet na koncercie Acid 'Siedzieli jakby im dupeczki przyrosły do foteli.
~mhm(83.27.xxx.xxx) | 2013-02-24 17:00:05
Fałda bezkonkurencyjna, szkoda
~kolo(83.8.xxx.xxx) | 2013-02-24 16:42:02
Będą relację z występów wszystkich zespołów ??
~Szafran(78.8.xxx.xxx) | 2013-02-24 13:23:11
Relacja video z koncertu będzie dostępna na kanale ,,Szafraniada,, na YT , zapraszam i dziękuję zespołowi Black Perfum za umożliwienie wejścia na koncert .
~Szafran(78.8.xxx.xxx) | 2013-02-24 13:21:11
Ktoś zgubił kase na koncercie ? Przekazałem prowadzącemu .
~piotr adenauer(109.241.xxx.xxx) | 2013-02-24 11:55:00
Rubik jak zwykle dał rade na wiośle, pozdro
~dżango(62.87.xxx.xxx) | 2013-02-24 02:12:30
Centrala super, Fałda super, Naczyniom chyba nie do końca wyszło, Black perfume no niestety, to nie był udany występ.
~Erytrocyt(79.110.xxx.xxx) | 2013-02-24 01:29:01
Super koncert! Soczysty kawałem Rocka :) Poziom wysoki, aczkolwiek wyrównany :) Gratulacje Centrala 57, daliście czadu :)
~lodi(194.181.xxx.xxx) | 2013-02-23 23:28:16
Centrala, jupi!