ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa na finiszu!

Ewa Zając
Utworzono: 2010-12-17 12:26

Po wielu tygodniach emocjonujących pojedynków wiemy już, jak wygląda "Wielka Czwórka" 6 edycji Muzycznej Bitwy. Do ścisłego finału zakwalifikowały się: Lady Perfect, Altracino Band, The Natural oraz formacja Leniwiec.

Te właśnie zespoły spotkają się na wielkim koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław, wtedy też poznamy tegoroczngo zwycięzcę Muzycznej Bitwy. O terminie koncertu poinformujemy  już wkrótce!

Oddano głosów: 4

WASZE KOMENTARZE (7)
~Kasia(78.8.xxx.xxx) | 2011-01-15 04:14:26
Kiedy koncert finałowy ???Ktoś coś wie ? ? ?I co z biletami ???
~Maurycy(62.87.xxx.xxx) | 2010-12-22 12:41:23
wszyscy tak gadają ...a i tak każdy uczestniczy w tym...niech żyją kapelusze !!!
~Tomek.S(83.10.xxx.xxx) | 2010-12-22 09:24:36
Byłem w głogowie na mayday rock festiwal gdzie zakwalifikowali sie Altracino i na zywo dali mega czadu.mam nadzieje ze tez tak będzie w finale.
~PeeRwu(62.87.xxx.xxx) | 2010-12-21 10:30:59
Trzeba ograniczyć możliwość wysyłania smsów do jednego SMS z jednego numeru i po sprawie:) Ale dla radia to nie na rękę ze względów finansowych. W innym wypadku jest to konkurs na liczbę znajomych a nie konkurs muzyczny
~Rasta(78.8.xxx.xxx) | 2010-12-20 14:01:05
panowie ..wsłuchajcie się w teksty...Lady Perfect...na żywo - masakra można oglądnąć ich video na stronie brzmi zupełnie inaczej niż nagrania..,szkoda.Reszta zależy od tego jaki klimat ktoś lubi...mi np nie odpowiada klimat tych zespołów, zdecydowanie bardziej pasują mi zespoły Leniwiec i The Natural - także punkt widzenia zależy od punktu słyszenia.
~Maurycy(87.105.xxx.xxx) | 2010-12-19 12:35:05
No bo widzisz, ten konkurs nie wyłania najlepszego (muzycznie) zespołu, tylko najbogatszy. :) A finał wygrywają Ci, którzy będą mieli największe wsparcie znajomych. :) I wszyscy rzeczywiście śledzący Muzyczną Bitwę dobrze o tym wiedzą. Przykre, ale prawdziwe. Niemniej Lady Perfect i Altracino dają radę, gorzej z drugą połową.
~erkin(83.5.xxx.xxx) | 2010-12-18 20:33:31
ludzie którzy wytypowali te zespoły chyba mają problemy ze słuchem...