Evolution
Evolution - Cały ty
SMS o treści: RW BITWA 1 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
Hipnotyk
Hipnotyk - zMORA
SMS o treści: RW BITWA 2 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
A | A | A

Przesłuchania we Wrocławiu za nami (wyniki i zdjęcia)

Radio Wrocław
Utworzono: 2013-11-09 14:03
Wrocławskie dwudniowe eliminacje w klubie Alibi zakończyły pierwszy etap dziewiątej edycji Muzycznej Bitwy. Teraz wszystko jest już jasne.
fot. Karol Czapski

Wiemy już, które zespoły przechodzą do dalszej rozgrywki i wezmą udział w antenowym etapie, który rozpocznie się 25 listopada:

ANGRY AGAIN
APOKALIPSA
BACK TO THE DREAMS
BELLROCK
BLIND COW
CoEra
CHARLES MOON
DEKADENT
DEMONSTRACJA
DOBRA DOBRA
FOSGEN
FRANKENSTEIN CHILDREN
GIRLS IN MOTION
HAK BAND
HEADLINE CRACK
HOT HABANERO
ILLUMINATOR
JOHN REVOLTA
JOHNNY TRZY PALCE
KARABACH
KAVNACKA
KEFIR BAND
KEFIRY
KORPIS KARMEL
LEDVO SAPIENS
KTOŚ GDZIEŚ KIEDYŚ COŚ
MORE WINE PLEASE
PIOTR PONURY
PAIHIVO
PDO
PLETHORA
POXY LIFE
RED ROAD
ROCK ROUTE
ROKSTARSI
SILENTLIVE
SUFIT
SYMBIOZA
SYNAPSA
THE MOHERS BAND
THIS GREAT END
TRICHOMES
TSIMA
WHY

Zespoły, które znalazły się w antenowym etapie zostały wyłonione podczas regionalnych przesłuchań na żywo.
Byliśmy w Bolesławcu, Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy i Wrocławiu.
W sumie zagrało ponad 80 zespołów.

Dziękujemy wszystkim zespołom, które wzięły udział w przesłuchaniach. Doceniamy Wasz trud, wysiłek i talent. Spotkania z Wami były dla nas wielką muzyczną przygodą!

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 6

WASZE KOMENTARZE (18)
~hatul(77.252.xxx.xxx) | 2013-11-25 19:36:01
ROCK ROUTE super
~aniaslodziutka(78.8.xxx.xxx) | 2013-11-20 21:34:22
Powodzenia SILENTLIVE!!!
~Smok Wawelski(94.251.xxx.xxx) | 2013-11-17 09:46:44
Jest JOHN REVOLTA!!!! Oni skopią Wam tyłki :)
~kartofl(79.186.xxx.xxx) | 2013-11-13 22:25:46
Kiedy zostaną podane dalsze informacje dotyczące kolejności uczestniczenia w tych audycjach?
~"Ktoś Gdzieś Kiedyś (195.136.xxx.xxx) | 2013-11-12 20:40:50
Dragan dzięki za komentarz ! Bardzo się cieszymy, że gramy dalej !
~jyymie(78.10.xxx.xxx) | 2013-11-12 12:27:52
Owszem, gramy w tej samej kapeli sherlocku. I mamy te sama opinie - Atme zagralo o niebo lepiej od nas i dlatego napisalismy to co napisalismy. Jakby ci jeszcze pomogl Watson, to bys zauwazyl ze w Atme nie bylo kobiet. I masz racje , znamy juz te kapele - poznalismy ja na tym koncercie i zamierzamy wspierac bo chlopaki naprawde daja rade.
~czak(5.174.xxx.xxx) | 2013-11-12 11:03:22
Jyymie hłehłe tak, tak byłeś i grałeś pewnie w jednej kapeli z Ciahoszkową ale nie skąd na pewno nie z ATME, Wy oboje macie tylko to samo ip i gracie w tej samej kapeli, a ATME nie znacie , a jedynie podziwiacie za profesjonalizm i zapał jasneee :) nie piszcie sobie sami pozytywów bo po prostu nie wypada
~Piter Ho-Ha(37.128.xxx.xxx) | 2013-11-12 09:51:26
Brawa za odwagę dla wszystkich uczestników
~dragan(83.27.xxx.xxx) | 2013-11-11 01:20:03
"Ktoś Gzieś Kiedyś coś" mimo małych nieporozumień na początku i w trakcie super
~tim(178.181.xxx.xxx) | 2013-11-11 00:03:26
Nawet wiecej niz troche. Zwykla bzdura. Ale to norma, odpadli to zaczynaja hejtowac i mieszac wszystko i wszystkich z blotem.
~ann(90.156.xxx.xxx) | 2013-11-10 23:10:12
z tym "komercyjnym gownem" to trochę przesadziłeś/łaś
~ser(62.141.xxx.xxx) | 2013-11-10 20:35:02
BACK TO THE DREAMS :) TRZYMAM KCIUKI !
~Jyymie(87.207.xxx.xxx) | 2013-11-10 19:13:24
Grałem dziś, słyszałem wszystkie zespoły, przeszedłem dalej i uważam, że wykluczenie ATME, który zaprezentował zdecydowanie najlepszy warsztat i super energię, to nieporozumienie. Wyróżniali się spośród wszystkich "ciężkich" kapel tym, że grali z sercem i pomysłem.
~wert(79.110.xxx.xxx) | 2013-11-10 19:03:43
dobre kapele przeszły ale wniosek taki że łatwiej dostać się startując np w Świdnicy niż we Wro
~alonzo(87.105.xxx.xxx) | 2013-11-10 19:02:36
Jupi! Good news!!!
~asd(94.231.xxx.xxx) | 2013-11-10 18:59:55
Same zespoly zdolne do bycia komercyjnym gownem przeszly.. gratki jury;)
~Ciahoszkowa(87.207.xxx.xxx) | 2013-11-10 18:57:57
A gdzie jest Atme? To był jeden z najlepszych występów dzisiaj...
~Loyal To No One(87.99.xxx.xxx) | 2013-11-10 18:47:41
Ekipa L.T.N.O. trzyma kciuki za Charles Moon!!!