ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa - Finał

Ewa Zając
Utworzono: 2011-01-17 13:13

W Muzycznej Bitwie zostało jeszcze tylko pytanie – kto wygra szóstą edycję? Odpowiedź poznamy już 29 stycznia, w Sali Koncertowej Radia gdzie zagra czterech finalistów.

Zespoły, które znalazły się w Wielkiej Czwórce przeszły długą i emocjonującą drogę. Ta edycja rozpoczęła się 4 października 2010. Żeby dostać się do ścisłego finału grupy musiały zwycięsko przechodzić kolejne pojedynki i etapy. Jednak te największe emocje dopiero przed nami, a finaliści stają przed największym wyzwaniem. Stoczą teraz pojedynek na żywo – ten najważniejszy. To właśnie na finałowym koncercie zgromadzona publiczność wybierze jednego, jedynego zwycięzcę. Na zwycięstwo szansę mają zespoły: LENIWIEC – punk-rockowa jeleniogórska formacja, pochodzący z Wrocławia rockowy ALTRACINO BAND. Z Wrocławia jest także zespół LADY PERECT, a stawkę zamyka reprezentująca Nysę i Wrocław grupa THE NATURAL.

Szykuje się ciekawy, różnorodny i emocjonujący koncert. Na scenie nie może zabraknąć oczywiście też zwycięzców poprzedniej edycji Muzycznej Bitwy – świetnej grupy TRZYNASTA SAMO POŁUDNIE, która specjalnie na ten wieczór przygotuje wyjątkowy show. A ponieważ głównym założeniem naszej akcji jest promocja dolnośląskich zespołów i pokazywanie tego co muzycznie najlepsze w naszym regionie – gościem specjalnym koncertu będą twórcy przeboju „Born In The PRL” zespół SNAKE CHARMER, jeden z najlepszych wrocławskich bandów, zawsze gwarantujących świetną rock’n’rollową zabawę.

Biletów na ten prawdziwie rockowy koncert nie będzie można kupić, można będzie je tylko i wyłącznie wygrać. Jak? Słuchając Radia Wrocław oczywiście.

MIEJSCE: Sala Koncertowa Radia Wrocław
DATA:
29.01.2011
GODZINA:
18:00

WYSTĄPIĄ:
ALTRACINO BAND
LADY PERFECT
LENIWIEC
THE NATURAL

Gościnnie:
TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE
SNAKE CHARMER

Oddano głosów: 5

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM