A | A | A

Muzyczna Bitwa na półmetku!

Utworzono: 2010-03-11 11:58

Pierwszy etap zmagań w V edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław za nami. Znamy już pełną listę 24 zespołów, które pozostały w grze. O ich dalszym udziale zdecydowały głosy słuchaczy. Teraz przed uczestnikami, fanami i kibicami kolejne emocje - 15 marca ruszył drugi etap, który potrwa cztery tygodnie.

Od poniedziałku do środy grupy z nowymi utworami będą rywalizować w znanej już z pierwszego etapu formule: zmierzą się w bezpośrednich pojedynkach. W czwartek spotkają się zwycięzcy tych pojedynków i z nich zostanie wybrany zespół, który znajdzie się w finale Muzycznej Bitwy.

Każdy tydzień wyłoni kolejnego finalistę, a finałowa Wielka Czwórka zagra na koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Tam zgromadzona publiczność wybierze jednego, jedynego zwycięzcę Muzycznej Bitwy.

Pełną listę półfinalistów znajdziesz po lewej stronie.

Oddano głosów: 4

WASZE KOMENTARZE (9)
~Andzia(148.81.xxx.xxx) | 2010-04-08 10:44:54
To chyba nie jest trafiony pomysł...
~ja75(83.8.xxx.xxx) | 2010-03-29 08:20:02
Proponuję wprowadzić zmianę (ale to już na następną edycję MB), aby z jednego numeru telefonu można było wysłać tylko jednego smsa. Będzie na pewno mniej kontrowersji. Kto jest za?
~misiek(82.143.xxx.xxx) | 2010-03-25 17:53:08
Fajna stronka :)
~fanka(82.143.xxx.xxx) | 2010-03-18 23:46:06
no to super, czekamy :)
~Mateusz(148.81.xxx.xxx) | 2010-03-17 11:07:08
Będą teledyski i zdjęcia, czekamy na odzew zespołów.
~czytaj(83.12.xxx.xxx) | 2010-03-15 14:50:54
Do joro: anetabarcikowska@prw.pl
~Joro(85.128.xxx.xxx) | 2010-03-15 14:31:48
o ja też zapytuję o reklamę. jak i do kogo uderzać i za ile można wykupić ?
~666(148.81.xxx.xxx) | 2010-03-15 10:59:33
a można kupić reklamę na stronie muzycznej bitwy?
~zainteresowana(148.81.xxx.xxx) | 2010-03-15 10:17:29
Strona jest super. A będzie więcej teledysków?