ZESPOŁY
A | A | A

Wielki finał Muzycznej Bitwy za nami!

Ewa Zając
Utworzono: 2011-01-29 23:14

W Muzycznej Bitwie wszystko jasne! Wrocławska formacja Lady Perfect dołączyłą do elitarnego grona zwycięzców  kolejnych edycji największego i najważniejszego przeglądu rockowych zespołów na Dolnym Śląsku. To był niezwykły wieczór! Sala Koncertowa Radia Wrocław wypełniła się do ostatniego miejsca. Publiczność wyjątkowo życzliwie przyjmowała kolejne zespoły, które tuz przed koncertem zapewniały: "zagramy na 110 procent!".


Finaliści 6 edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław

I rzeczywiście finaliści tej edycji nie zawiedli - dobrze przgotowani udowodnili, że w pełni zasłużenie dotarli do ścisłego finału.  Podobał się melodyjny rock i pełna przestrzeni muzyka zespołu The Natural, porwała energia i dynamika Leniwca, a żywiołowy Altracino Band pokazał, że potrafią grać solidnego rocka.

Jednak najwiecej komplementów zebrał Lady Perfect - "zaskakująca świeżość"", "mają najlepsze brzmienie i swój własny styl", "świetny wokal" - tak po występie grupy mówili widzowie. I rzeczywiscie werdykt potwierdził, że tego wieczoru na Lady Perfect nie było mocnych. Wygrali bezdyskusyjnie - otrzymajac pakiet nagród: prezes Radia Wrocław Tomasz Duda wręczył czek na 2000 złotych, grupa otrzymała też zaproszenie do koncertu Nowe Brzmienie oraz będzie reprezentować Dolny Śląsk  na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę.

"Jeszcze nie możemy uwierzyć, że to my wygraliśmy" " mówili muzycy tuż po ogłoszeniu werdyktu, którzy długo jeszcze cieszyli się z wygranej, podkreślając, że konkurencja w tym roku była bardzo mocna.

Do świetnej atmosfery koncertu znacznie przyczynili się też goście specjalni: otwierający całą imprezę świetny wrocławski band Snake Charmer oraz  Trzynasta w Samo Południe, którzy prezentując znakomity, dojrzały show pokazali, że nie przpadkowo wygrali Muzyczna Bitwę w zeszłym roku.

Retransmisja koncertu już niedługo na antenie na antenie Radia Wrocław.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 13

WASZE KOMENTARZE (30)
~Test(78.8.xxx.xxx) | 2011-09-01 08:40:12
Test
~SStedStelf(109.230.xxx.xxx) | 2011-07-14 06:37:57
how to unlock iphone 4 unlock iphone 4 how to unlock iphone 4 how to unlock iphone 4 unlock iphone 4 how to unlock iphone 4 _________________ unlock iphone 4 [url=http://unlockiphone421.com]unlock iphone 4[/url] unlock iphone 4 how to unlock iphone 4
~krytyk(87.105.xxx.xxx) | 2011-03-07 02:32:00
ja uważam że muzyki nie powinno się oceniać !!!Muzyki albo się słucha albo nie !!!
~Gitarzysta(95.51.xxx.xxx) | 2011-02-16 13:43:34
Te dżony nie The naturals a The Natural to po pierwsze a podrugie to zespół z tymi wpisami nie ma nic współnego pisza to ludzie którzy tam byli i zespół na to nie ma wpływu i wcale nie rozpaczam ze wygrał Lady Perfect zagłosowali ludzie i ok Życze zespołowi jak najlepiej POZDRAWIAM The NATURAL
~Johny(89.72.xxx.xxx) | 2011-02-16 11:28:05
Głupoty takie piszesz, że aż czytać. Na salę weszło tyle osób ile moglo, rozumiem, że liczba biletów była ograniczona dla zespołów, ale przecież nie dla publiki, która po prostu przyszła na koncert. Widze, że The Naturals ciągle nie mogą poradzić sobie z porażką i próbują podważać zwycięstwo. Żałośni jesteście, nie wróżę wam kariery z takim podejściem
~takie tam...(217.108.xxx.xxx) | 2011-02-10 21:36:29
Witam wszystkich serdecznie. Po przeczytaniu dziś kilku wpisów zdecydowałem się też zostawić swój komentarz. Wiem, wiem, że późno, ale może w przyszłości pozwoli to unikąć tyle wylanej goryczy. Zaproszenie na imprezę dostałem od Łukasza z The Naturals i muszę wam powiedzieć, że na moją prośbę o jeszcze jeden bilet oznajmił mi on, że liczba biletów jest ograniczona i nie może mi więcej dać. Zdziwienie moje było wielkie, gdy na wejściu do radia widziałem jak jakiś Pan rozdawał bilety i to nawet po kilka dla jednej osoby. Wzbudziło to moje wielkie zaskoczenie. Wydaje mi się, że faktycznie ktoś tutaj nagle zmienił zasady gry i nie do końca jakoś mogę w taki przypadek uwierzyć, że to niby w celu umożliwienia dodatkowym osobom posłuchać muzyki finalistów (czemu po kilka biletów (tych dodatkowych) trafiało do pojedynczych osób). Drugi aspekt, który także mnie zaskoczył to fakt, że w momecie głosowania widziałem wiele osób wrzucających po kilka biletów na raz, a co ciekawsze, że nawet niektóre osoby widziałem, że podchodziły kilka razy, raz z lewej, potem z prawej strony, że niby ich nikt nie widział z tej drugiej strony ... Powiedzcie mi szczerze czy to jest ok, czy jednak to co opisałem nie wydaje się wam nie do końca fair? Pewnie nie będę oryginalny, że głos swój oddałem na zaprzyjaźniony mój zespół. Jeśli miałbym być w 100% obiektywny to zespół i muzyka, która zrobiła na mnie jeszcze wrażenie to byli ludzie z zespołu Leniwiec. I gdyby nie to, że bardzo dobrze życzyłem The Naturals, to pewnie zrobiłbym losowanie, na który zespół się jednak zdecydować. O wygranej zespołu zadecydowała wydaje mi się obecność fanów danego zespołu, a nie do końca obiektywny wybór przypadkowych widzów. Fani są wierni, koniec kropka. Wygrał zespół, który w mojej ocenie był bezbarwny, bez wyracu i na ile sam śpiewam i mam jakąś wrażliwość muzyczną, na tyle czuję się zdziwiony werdyktem. Pewnie nie podniósłbym tej kwestii, gyby reguły gry były wszystkim zespołom znane na miesiąc przed finałem i aby nikt niech w międzyczasie nikt nie próbował zmieniać, ale chyba jednak nie stało się tak w czasie tej bitwy... Ostatnia z rzeczy, która mnie też zastanowiła to ponoć miało być 300 biletów, a oddano około 450 głosów. No cóż... c'est la vie :) Raz jeszcze pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia wygranemu zespołowi, ponoć wygranych się w sporcie nie rozlicza...
~bezinteresowny(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-07 01:33:25
trzynasta w samo południe.. to chyba tez wygrała rok temu przez podobny wał...bo jak dla mnie to jakaś masakra muzyczna - może tak powinien sie nazywać ten konkurs ..
~Stary(178.37.xxx.xxx) | 2011-02-06 19:43:33
Zwycięzca zagrał najlepiej,Leniwiec b.dobrze.Jednak z tych zespołów które miałem okazję wysłuchać(wygrałem wejściówke)-najbardziej radośnie i zdecydowanie ponad wszystkimi była Trzynasta w samo południe.
~jojo(78.9.xxx.xxx) | 2011-02-06 17:53:54
Fanie The Natural. Kto kogo obraża? Zdecydowanie ten, który piszę o innym, że jest dupą. Wypadałoby przeprosić, bo to według mnie przynosi tylko wstyd Twojemu zespołowi.
~Kasia(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-06 01:41:16
Oczywiście !!!Chlopaki z The Natural sa wporzo !!!Podtwierdzam.
~Fan The Natural(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-05 20:36:52
aaa jeśli chodzi o nich to cieszyli sie bardzo po koncercie,mówili że bardzo fajnie im sie grało... i nie liczyło sie dla nich miejsce...Ja pisze tu w swoim imieniu.. w imieniu tego co mi sie podobało .. a co nie .Koniec . kropka.Pozdrawiam wszystkich na tym przedziwnym forum..
~Fan The Natural(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-05 20:31:54
I kto tu jest na poziomie... i kto kogo obraża..zastanówcie sie ludzie..ja przynajmniej sie określiłem że lubie ich muzyke - jestem ich fanem i zawsze bede..Uwierzcie ..nie potrzeba im wygrywać takich konkursów !!!Nie muszą być oceniani...zwłaszcza przez takich ludzi jak wy...
~jojo(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-04 19:17:54
Fanie The Natural. Wydaje mi się, że właśnie dlatego emocje przysłaniają Ci doznania artystyczne. Liczysz bilety, a nie słuchasz muzyki.
~Andzia(89.72.xxx.xxx) | 2011-02-04 16:11:51
A i trzeba dodać, ze byli tam najstarsi z wszystkich zespołow. Dziadki takie, a tak się teraz wykłócają. Wstyd panowie.
~Andzia(89.72.xxx.xxx) | 2011-02-04 16:09:45
Co prawda to prawda - The Natural teraz najbardziej mieszają, kompletnie bez klasy. Ale to już na koncercie było widać, jakieś takie typy...
~martin(87.99.xxx.xxx) | 2011-02-04 15:56:57
Co wy z tymi biletami? Słyszałem w sobotę jak. red Obaszarny rozdawał bilety (trzeba było dzwonić) i mówił jakaś tam mała pula zostanie tuż przed koncertem dla tych słuchaczy, którzy zdecydują się przyjśc. I było mało, bo moi znajomo owszem weszli, ale już bez wejściówek, bo już nie było. Czy was pogięło w tych zespołach, nie chcecie, żeby was normalni ludzi obejrzeli, a nie tylko sami znajomi? Bardzo dobrze, że zapraszali publikę na koncert. A najbardziej widzę jątrzą z The Natural, ale wam żal ściska...
~Fan The Natural(87.105.xxx.xxx) | 2011-02-04 14:45:39
tak masz racje po tym co tam sie wydarzyło mam więcej emocji niż obiektywizmu...gdybym wiedział że bilety bedą od tak rozdawane przyprowadziłbym ze sobą 100 osób więcej..
~jojo(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-04 11:42:01
Fanie The Natural. W Twoich słowach jest więcej emocji niż obektywizmu. Z niezrozumiałych dla mnie powodów obrażasz człowieka, który próbuje wyrazić swoje zdanie. Pomimo tego, że dla mnie Natural zagrał fajnie to nie odpowiadam nikomu w ten sposób. Ogólnie wszystkie kapele zagrły dobre koncerty. Najbardziej podobał mi się Leniwiec.
~Mona(87.99.xxx.xxx) | 2011-02-02 23:16:16
A ja nie jestem żadnym muzykiem, byłam na koncercie bitwy pierwszy raz i bardzo mi się spodobał Lady Perfect. Nie znałam ich za bardzo, ale są ekstra! Zasłużyli na wygraną i bardzo sie z niej cieszyłam. ps. a mojej przyjaciólce bardzo spodobał się gitarzysta z Altracino Band, pozdrawia go:DD
~Fan The Natural(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-02 15:50:16
Ty Muzyk to Ty jesteś dupa nie muzyk...gdybyś był muzyk to byś wiedział na jakim poziomie jest wokalista The Natural...zabawki które używał podkreślają interpretacje..której chyba nie bardzo kumasz...zerknij lepiej tutaj jak profesjonaliści recxenzują ich nagranie - http://www.eis.com.pl/virtual/modules.php?op=modload&name=emedia&file=index&do=showpic&pid=387 Jeśli jesteś taki madry to wyslij tam swoja muzyke i zobaczymy co o tobie napisza...
~M(78.8.xxx.xxx) | 2011-02-02 13:51:27
Co roku to samo. Płacz i narzekanie na niesprawiedliwą formułę przeglądu Muzyczna Bitwa - szczególnie po finale. Czy nie czas, aby organizatorzy przemyśleli sprawę, a nie tylko cieszyli się z zarobionych pieniążków?
~majster(83.27.xxx.xxx) | 2011-02-01 11:20:32
Do wymiany jest wokal ale zenski w jednym zespole. muzyku.
~Johny(89.72.xxx.xxx) | 2011-02-01 10:01:11
Dobra, przestańcie biadolic, pogodźcie się, ze wygrał kto inny i tyle. Chwila prawdy. Jestem muzykiem, na koncert zostałem zaproszony i szczerze napiszę co widziałem:) The Natural - nie bylo źle, ale takie dźwięki mi nie podchodzą. Wokalista podpierał się jakimiś zabawkami do podrasowania głosu, nie wiem po co. Ogólnie bez wyrazu. Leniwiec - klasa sama w sobie, fajnie, było dobrze. Lady Perfect - największe zaskoczenie, brzmieli o wiele lepiej niż w nagraniach studyjnych. Wokalista świetny, najlepszy na koncercie. Zasłużyli na wygraną, grają tak sie dziś gra. Altracino - zagrali z wykopem, ale wokalista do wymiany. I jeszcze goście - Snejki super, Trzynasta o wiele lepiej niż rok temu. Byłem na trzech finałach, ten był najlepszy. Nagłosniony nieźle, ta sala jest trudna, więc nie przesadzajcie, byłem w niej na Dżemie i Wilsonie, wcale nie było lepiej. Impreza bardzo ok. dużo ludzi, dobre granie.
~Ryszard(83.22.xxx.xxx) | 2011-01-31 20:13:29
Konkurs był nie do końca sprawiedliwy ponieważ miał być rygor w głosowaniu a jedna osoba wrzucała więcej niż jeden głos..Organizatorzy chyba nie potraktowali sprawy poważnie, Wygrał ten kto miał wiecej znajomych na sali
~Bartek(87.99.xxx.xxx) | 2011-01-31 18:37:17
I jeszcze coś - akurat perkusista Lady Perfect był bardzo dobry, trzeba dużo złej woli, żeby tu się czepiać. A już wokalista swietny, dobra barwa. Dobrze to brzmiało, nowocześnie. Wygrał dobry zespoł, brawo.
~Bartek(87.99.xxx.xxx) | 2011-01-31 18:09:24
A mnie się podobało! Zespoły zagrały naprawdę nieźle - i to wszystkie. Słychać było przygotowanie i niezły warsztat, wyszedłem stamtąd podbudowany. Szkoda, że to teraz psujecie oczernianiem zwycięzców.
~tomek(83.13.xxx.xxx) | 2011-01-31 14:18:57
Wycieczka do Wrocławia średnio udana. Wygrał zespół, który nie posiada w składzie perkusisty z poczuciem rytmu, basista z kolei... eee jaki tam basista, plumkacz pospolity. Nasi Naturalsi zagrali bardzo poprawnie z właściwą sobie energią. Najlepiej wszedł w ucho, Altracino Band. Moc i energia. Najgorsze jednak było nagłośnienie. Do 3 - 4 rzędu spoko ale im dalej tym gorzej, echa, pogłosy, dudnienie... Akustyk wziął wolne (duchem), albo był tylko figurantem posadzonym za konsoletą!
~Rozczarowany(83.13.xxx.xxx) | 2011-01-31 13:10:20
Wygrał najgorszy finalista, Prefect Gey. Sekcja rytmiczna wyglądała jak by była zagubiona i nie wiedziała co tam robi. Ogólnie zespół bez ikry, nudny i schematyczny, jak tysiące innych.
~m4gi3ln3tpl(83.13.xxx.xxx) | 2011-01-31 13:04:05
Zwycięzcy mają pomysł na muzykę, dobry wokalista, ale perkusista fatalnie, podobnie basista który sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz słyszał swój zespół. Dobijało też nagłośnienie/akustyk do 3-4 rzędu było spoko, a pdalej masakra
~Maurycy(78.8.xxx.xxx) | 2011-01-30 22:19:59
W pełni zasłużona wygrana zespołu Lady Perfect. Przynajmniej na tle innych finalistów, bo dzięki tej edycji Muzycznej Bitwy osobiście też "odkryłem" kilka innych zespołów, które mi się bardzo spodobały, ale nie miały przyjemności wejść do finału. Zwycięzcom gratuluję jeszcze raz.