ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa - ale o co chodzi?

Marta Kliber
Utworzono: 2011-09-13 22:09

Muzyczna Bitwa to wyjątkowy konkurs na dolnośląskim rynku muzycznym. Młode, ambitne i zdolne zespoły z naszego regionu, które chciałyby powiedzieć więcej lokalnej publiczności, mają ku temu świetną okazję.

 

Samo założenie zespołu i granie z kumplami w garażu nie wystarczy - trzeba szukać dróg do wyjścia do szerszej publiczności i zaistnienia na rynku. Muzyczna Bitwa daje właśnie takie możliwości. Co roku do konkursu zgłasza się od kilkudziesięciu do kilkuset zespołów, grających muzykę rockową w każdym jej odcieniu.

Jeżeli więc na razie tworzycie tylko do szuflady, spróbujcie swoich sił właśnie w Muzycznej Bitwie. Wystarczy wysłać autorski utwór na adres bitwa@prw.pl  lub listownie na adres: Radio Wrocław S.A., ul. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław  z dopiskiem “Muzyczna Bitwa Radia  Wrocław 2012”.

Jeżeli wasz kawałek spodoba się Jury, w którego skład wchodzą dziennikarze muzyczni Radia Wrocław, przechodzicie do dalszego etapu. Zaprezentujecie swoje umiejętności muzyczne i wokalne na jednych z lokalnych eliminacji w Legnicy, Wałbrzychu, Jeleniej Górze i Wrocławiu przy udziale publiczności.

Później Wasz utwór trafi na antenę Radia Wrocław, gdzie słuchacze zagłosują na niego, o ile oczywiście przypadnie im do gustu. Cztery zespoły z największą ilością głosów trafią do finałowego składu, który już 10 lutego 2012 roku  wystąpi na scenie Radia Wrocław.

Zobacz regulamin!

 

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM