Marysia Lewandowska
Marysia Lewandowska - Simple love
SMS o treści: RW BITWA 1 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
Natan Jurkiewicz
Natan Jurkiewicz - Szkoda
SMS o treści: RW BITWA 2 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
A | A | A

More Wine Please w finale!

Ewa Zając
Utworzono: 2014-01-31 09:13
To był najbardziej wyrównany i zacięty - jak do tej pory - finał tygodnia tej edycji Muzycznej Bitwy, zespoły walczyły do samego końca, a różnice głosów są bardzo niewielkie. Jednak po skrupulatnym zliczeniu okazało się, że najwięcej głosów otrzymała grupa More Wine Please i ten zespół jako trzeci dołącza do naszej Wielkiej Czwórki.

Wszyscy finaliści spotkają się na koncercie finałowym 22 lutego w naszej sali koncertowej. Przypomnijmy, to bardzo ważne - biletów na ten koncert nie można nigdzie kupić, będzie można je wygrać słuchając naszych programów.

Od poniedziałku - rozpoczynamy ostatni półfinałowy tydzień, który wyłoni czwartego - ostatniego finalistę dziewiątej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (8)
~Take the High Road(79.186.xxx.xxx) | 2014-02-03 13:53:13
Zgadzam się z All.
~all(5.172.xxx.xxx) | 2014-02-02 20:46:07
czemu nie podajecie dokładnych wyników, kto ile zdobył głosów? albo przynajmniej, jaka dokładnie była różnica między zespołami, tyle lat już trwa konkurs, warto by było pójść do przodu, do tego same zespoły widziałyby jakie jest grono osób, które w ogóle jest zainteresowane ich twórczością. pozdrawiam
~Trabant(78.88.xxx.xxx) | 2014-01-31 16:56:54
Gratulacje :)
~lori(178.180.xxx.xxx) | 2014-01-31 14:12:47
No i super zasluzyliscie
~Take the High Road(79.186.xxx.xxx) | 2014-01-31 11:18:48
eeee tam. Ważne, żeby się dobrze bawić podczas koncertu. Na wyniki nie mamy już wpływu, wszystko zależy od publicznośći :). Do zobaczenia 22.
~headline crack(88.156.xxx.xxx) | 2014-01-31 10:35:00
Kiepsko... mieliśmy nadzieję, że Wam się nie uda. Nasze szanse na wygranie finału (i tak pewnie nie były największe)spadły teraz drastycznie. Cóż zrobić, będziemy się bić do końca:)Gratulacje.
~More Wine Please(178.180.xxx.xxx) | 2014-01-31 10:01:53
Ślicznie dziękujemy wszystkim za głosy, oraz zespołom PDO i CoEra za pojedynek!!!
~fanka(77.65.xxx.xxx) | 2014-01-31 09:57:06
Gratulacje dla Najlepszego Zespołu i powodzenia w finale!!!!!!!!!