ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa po raz 10!

Ewa Zając
Utworzono: 2014-07-29 08:23
Uwaga młode zespoły - pora przygotować się do walki! Rozpoczyna się kolejna, dziesiąta już edycja największego i najważniejszego na Dolnym Śląsku konkursu dla grup rockowych.
fot. Karol Czapski (Radio Wrocław)
Uwaga młode zespoły - pora przygotować się do walki! Rozpoczyna się kolejna, dziesiąta już edycja największego i najważniejszego na Dolnym Śląsku konkursu dla grup rockowych.', '

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław na dobre rozpędzi się we wrześniu, kiedy ruszą przesłuchania regionalne na żywo, ale już od 1 sierpnia czekamy na wasze zgłoszenia. Na adres bitwa@prw.pl należy wysłać utwór w formacie MP3 i krótką informację o zespole. - Czekamy na zgłoszenia zespołów reprezentujących szeroko pojmowaną muzykę rockową - mówi Wojtek Janicki, szef muzyczny Radia Wrocław:

Pierwsza edycja Muzycznej Bitwy odbyła się w 2006 roku, do dzisiaj przez konkurs przewinęło się niemal tysiąc dolnośląskich kapel. Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie kwalifikujemy do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów regionalnych na żywo grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ REGULAMIN KONKURSU

Po dwunastu tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo - wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania, wybierają zwycięzcę finału. Koncerty finałowe odbywają się w Sali Radia Wrocław, gośćmi specjalnymi tych finałów byli m.in. TSA, Acid Drinkers i Lipali.

- Główna nagroda dla zwycięzcy to 10 tys. złotych i gwarantowany udział w koncercie Nowe Brzmienie Radia Wrocław, który co roku odbywa się we wrześniu na Wyspie Słodowej - mówi Edyta Boroń, szefowa radiowej promocji:

Nie zwlekajcie, czekamy na Was akces! Muzyczna Bitwa rusza z impetem!

 

Oddano głosów: 5

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM