ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa Legnica - kto zagra?

Ewa Zając
Utworzono: 2014-10-14 22:21
Rozpoczynamy eliminacje regionalne i przesłuchania na żywo dziesiątej edycji konkursu Muzyczna Bitwy Radia Wrocław. Zaczynamy od Legnicy, spotykamy się już w tę niedzielę, 19 października.

Jak co roku ostre granie odbędzie się w klubie Spiżarnia na ul. Piastowskiej. Startujemy o godz. 10.

Wtedy właśnie zespoły rozpoczną rywalizację i zawalczą o etap antenowy konkursu. Kto pierwszy w nim się pojawi, czyje utwory poznają słuchacze Radia Wrocław? To będziemy już wiedzieć w niedzielne popołudnie.

Oto lista zespołów zakwalifikowanych do przesłuchań w Legnicy:

ALEKSANDRA TOMCZYSZYN @ SQUAD
ALTERNATYW
ANTYMATEMATYKA
APOKALIPSA
BLACK PERFUME
CHARLES MOON
DESIRE
HUNCWOT
PDO
ROBOTIC
STRUKTURA
THE MOONGOOSE
THE NAME OF GOD
VEXING QUESTION
UNDERTOW

Zapraszamy słuchaczy - mieszkańców Legnicy, by przyszli kibicować zespołom i posłuchali, co dzieje się na ich muzycznym podwórku. Zapowiada się obiecująco, a młodym muzykom z pewnością przyda się wsparcie przyjaznej publiczności. Jest to też okazja by spotkać się z dziennikarzami muzycznymi Radia Wrocław, którzy w silnej grupie zjadą do Legnicy. Oprócz przysłuchiwania się zespołom, będziemy też nadawać relacje na żywo z tego, co dzieje się w klubie Spiżarnia. W czasie przesłuchań wstęp do klubu wolny. Następne eliminacje regionalne odbędą się 25 października w Świdnicy. To ostatni moment, by się zgłosić i tam zagrać, lista zespołów jest już prawie wypełniona. Zgłoszenia należy wysłać na adres bitwa@prw.pl, zgłoszenie powinno zawierać utwór w formacie mp3 i krótką informację o grupie.

Przypomnijmy, że główna nagroda to 10 tys. złotych! Regulamin konkursu znajdziecie tutaj http://www.muzycznabitwa.prw.pl/infopages/view/5/regulamin

Oddano głosów: 1

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM