ZESPOŁY
A | A | A

Przesłuchania w Legnicy za nami! (zdjęcia)

Ewa Zając
Utworzono: 2014-10-19 20:35
Za nami pierwsze eliminacje regionalne i przesłuchania na żywo dziesiątej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Na początek spotkaliśmy się w bardzo przyjaznym muzyce miejscu - legnickim klubie Spiżarnia, w którym unosi się duch prawdziwego rock'n'rolla.

To wszystko sprzyjało zespołom, które dzielnie walczyły o możliwość udziału w drugim, antenowym etapie Muzycznej Bitwy, dając z siebie - mimo stresu - wszystko co najlepsze. Po kilku godzinach przesłuchań w udało wyłonić się siedem zespołów, które mogą być już pewne swojego startu w drugim etapie konkursu.

Są to:

ALEKSANDRA TOMCZYSZYN & SQUAD
ANTYMATEMATYKA
CHARLES MOON
HUNCWOT
IN THE NAME OF GOD
PDO
UNDERTOW

Na liście rezerwowej znalazły się i ciągle mają szansę na dalszy udział w Muzycznej Bitwie:

ALTERNATYW
STRUKTURA
THE MOONGOOSE
VEXING QUESION

Wszystkim zespołom bardzo dziękujemy za emocje, włożony wysiłek, serce, pełne energii występy i naprawdę solidny kawałek rocka!

To były pierwsze - bardzo owocne - przesłuchanie na żywo w tej edycji Muzycznej Bitwy. Już za tydzień, w sobotę pojawiamy się w Świdnicy, i tu lista zespołów jest już prawie zamknięta. Zachęcamy zespołów do wzięcia udziału w eliminacjach w Jeleniej Gorze, które odbędą się 8 listopada. Na Wasze utwory czekamy pod adresem: bitwa@prw.pl. Szczegóły i regulamin na muzycznabitwa.prw.pl.

A nasze przesłuchania na żywo zakończymy we Wrocławiu 15 listopada i po ich zakończeniu rozpocznie się antenowy etap Muzycznej Bitwy.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 2

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM