ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa zawita w Świdnicy. Kto zagra?

Ewa Zając
Utworzono: 2014-10-22 09:25
Przed nami kolejne eliminacje regionalne i przesłuchania na żywo dziesiątej edycji konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław 2014!

Po pierwszych - bardzo ciekawych i stojących na dobrym poziomie eliminacjach regionalnych w Legnicy, tym razem spotykamy się w Świdnicy.

Przesłuchania na żywo są doskonałą okazją do przekonania się, jak zespoły radzą sobie ze stresem i na ile są zmotywowane oraz zorganizowane. To wszystko ma ogromne znaczenie przy próbie wypłynięcia na szersze wody. Oczywiście jest to także okazja dla nas, aby ocenić umiejętności muzyków, zobaczyć jak zespół brzmi na scenie. I co bardzo ważne - to podczas grania na żywo rodzą się prawdziwe emocje.

W sobotę, 25 października spotykamy się w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. To właśnie tam od godz. 10:00 rozpoczniemy drugie przesłuchania na żywo. O prawo startu w drugim, antenowym etapie powalczą zespoły, które nadesłały swoje zgłoszenie do konkursu i zostały wytypowane do przesłuchań na żywo.

Oto grupy, które zakwalifikowały się do przesłuchań w Świdnicy:

Back To The Dreams
Bonhart
Fragile
Gradu Minimo
Hak Bad
Illumminator
Music 4est
No Business
Pornos Karabinos
Silent Live
SoFresh
Sonda
Warrior
Wild Free Children
ZoneAlarm

Na następne przesłuchanie zapraszamy do Jeleniej Góry 8 listopada. Aby tam zagrać, należy wcześniej wysłać zgłoszenie - utwór w formacie mp3 i informację o zespole - na adres bitwa@prw.pl.

Oddano głosów: 1

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM