ZESPOŁY
A | A | A

Półfinał czas zacząć

Ewa Zając
Utworzono: 2015-01-13 09:27
Po sześciu tygodniach pojedynków Muzyczna Bitwa Radia Wrocław wchodzi w decydującą fazę. Po zmaganiach pierwszego etapu 24 zespoły znalazły się w półfinale dziesiątej edycji.

Teraz przez cztery tygodnie obserwować będziemy rywalizację zespołów, które na ten etap przygotowały nowe utwory. Każdy tydzień wyłaniać będzie teraz kolejnego finalistę - siódmego lutego poznamy całą Wielką Czwórkę.

Półfinał zapowiada się bardzo interesująco, na pewno będzie różnorodnie, bo mamy szeroką paletę brzmień, od reggae, funku, łagodne brzmienia akustyczne, indie rock, folk, przez dźwięki progresywne po ostre brzmienia metalowe. Kazdy z zespołów jest zdeterminowany i nie ukrywa, że chce dotrześ do finału.

Jest o co walczyć - na zwycięzcę czeka 10 tys. złotych i gwarantowany udział w koncercie Nowe Brzmienie. Przed nami emocjonujący czas. Kto wygra? Przekonamy się się 21 lutego w Sali Koncertowej Radia Wrocław, gdzie zgromadzona publiczność wybierze zwycięzcę na koncercie półfinałowym.

Szansę na zwycięstwo mają te zespoły, oto pełna lista półfinalistów:

Abażury
Alternatyw
Back To The Dreams
Body Electric
BoW
Catfish
Charles Moon
Dazed 'N' Confused
Fragile
Gradu Minimo
Grey Fruit
In The Name Of God
Neurokompania
Music 4est
Obierek
Obsydian
Pancurnik
Pinokio Alternative
PDO
Proca_Y
SIN
SoFresh
Scarecrow
Struktura

Dziś pierwszy pojedynek półfinałowy, w szranki stają formacje: So Fresh i Gradu Minimo. Głosowanie trwa do jutra, do godz.8, numer naszej bramki sms-owej 72280. W piątek spotkają się zwycięzcy pojedynków z wtorku, środy i czwartku, wtedy rozegramy finał tygodnia, który wyłoni pierwszego finalistę dziesiątej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM