ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław: WYGRAJ BILETY NA WIELKI FINAŁ

EZ
Utworzono: 2016-06-08 09:00
Muzyczna Bitwa Radia Wrocław wkracza w decydującą fazę! Przed nami Wielki Finał jedenastej edycji, na którym dowiemy się, kto zostanie tegorocznym zwycięzcą. Na naszej antenie do wygrania bilety na finał Muzycznej Bitwy!
Muzyczna Bitwa Radia Wrocław

Zespoły Mescalero, Im Fanki Tim i Korpis Karmel znalazły się w finale dzięki głosom Słuchaczy, czwarta grupa Paulina Lenda & Kruki otrzymała od nas dziką kartę.

Pewne jest, że największe emocje dopiero przed nami, a finaliści stoczą pojedynek na żywo – ten najważniejszy. Laureat wyłoniony zostanie na podstawie głosów oddanych przez publiczność na biletach wstępu, które będą jednocześnie kartami do głosowania. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy zł.

Przypomnijmy, to bardzo ważne – tych biletów nie można nigdzie kupić, można je wygrać za pomocą wiadomości SMS słuchając naszych programów. Wystarczy wysłać SMS pod numer 72280 wpisując w treści RW FINAL + imię i nazwisko.

Na koncercie zobaczymy też zwycięzców poprzedniej edycji - grupę SoFresh. Niektórzy mówią o nich "polscy Kings of Leon", oni jednak już wypracowali sobie własny styl, na który składa się młodość, świeżość (w końcu to SoFresh..!) i nowoczesne, charakterystyczne brzmienie gitar. Do tego dodajmy świetnego wokalistę, przebojowe kompozycje i mamy receptę na sukces. Utwór "Easier to Believe" poprowadził ich do zwycięstwa w Bitwie, a potem okazało się, że na swojej pierwszej płycie mają dużo więcej tak dobrych piosenek.

Przed nami wieczór pełen dobrych, rockowych dźwięków i ogromnych emocji - serdecznie zapraszamy!

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław- FINAŁ 18.06.2016 (sobota), godz. 18:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

ZDJĘCIA
Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM