ZESPOŁY
A | A | A

Ruszamy - dwunasta edycja!

EZ
Utworzono: 2016-11-30 15:41
Startuje dwunasta już edycja Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, największego dolnośląskiego przeglądu zespołów. Radio Wrocław po raz kolejny organizuje konkurs, którego celem jest promowanie młodych muzyków z całego Dolnego Śląska.

Nie wahajcie się, nie zastanawiajcie, wysyłacie swoje utwory do nas. Uważnie je przesłuchamy i na ich podstawie zakwalifikujemy zespoły do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy kolejne zespoły naszym słuchaczom. Po dwunastu tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, wtedy rozgrywamy ten najważniejszy pojedynek na żywo - wybóru zwycięskiej formacji dokonują widzowie zgromadzeni w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Ostatni finał odbył się się 15 czerwca tego roku, na naszej scenie zagrały wtedy cztery formacje: Korpis Karmel, Mescalero, Paulina Lenda i Kruki oraz Im Fanki Tim. Zwycięstwo i dziesięć tysięcy złotych przypadło formacji Mescalero. Wśród dotychczasowych lauretów są też m.in. Fairy Tale Show, Trzynasta w Samo Południe, Centrala 57, SoFresh i More Wine Please.

Od 1 grudnia czekamy na Wasze zgłoszenia, należy je wysyłać - utwór w formacie mp3 i krótkie info o zespole - na adres bitwa@radiowroclaw.pl

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM