ZESPOŁY
A | A | A

WIELKI FINAŁ

Radio Wrocław
Utworzono: 2018-05-28 12:11
Muzyczna Bitwa dotarła do mety, przed nami już tylko Wielki Finał w naszej sali koncertowej.
fot. archiwum Radia Wrocław

Kto wygra tym razem? W sobotni wieczór 9 czerwca wszystko będzie już jasne. Na polu walki zostały cztery zespoły: trzy wybrali Słuchacze i są to: Derski, George Dyer Band, Matylda Makowska. Czwarty zespół Chwilantropia otrzymał od nas dziką kartę, która otworzyła mu drzwi do finału.

CHWILANTROPIA

DERSKY

George Dyer Band

Matylda Makowska

Ruszamy o godz. 18 w Sali Koncertowej Radia Wrocław, nie może Was tam zabraknąć! Gościem specjalnym będą ubiegłoroczni zwycięzcy Muzycznej Bitwy zespół ok.no [POSŁUCHAJ, ZOBACZ].

Co roku nasz konkurs pokazuje, jak wiele dzieje się we wrocławskiej i dolnośląskiej muzyce. Pojawia się coraz więcej gatunków, stylów, od rockowych brzmień przez blues, soul i funk po elektronikę i pop. Do każdej Bitwy zgłasza się kilkadziesiąt zespołów, po przejściu przez kolejne, niełatwe etapy w finale zostaje już tylko czwórka i to oni toczą ostateczny bój o zwycięstwo w naszej sali koncertowej. Wszystkie finały budzą ogromne emocje, ale panuje świetna atmosfera, a licznie zgromadzona publiczność wyjątkowo życzliwie przyjmuje młode i - co zrozumiałe - mocno zestresowane zespoły.

Zaproszenia, które są także kartami do głosowania można zdobyć wysyłając sms o treści RW final + imię nazwisko. Numer naszej bramki sms-owej 72280, koszt wysłania sms-a to 2 zł + vat.

ZOBACZ: Muzyczna Bitwa Radia Wrocław dotarła do finiszu [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

Oddano głosów: 3

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM