ZESPOŁY
A | A | A

Startuje Muzyczna Bitwa Radia Wrocław [POSŁUCHAJ]

Radio Wrocław
Utworzono: 2018-11-30 08:33
Znowu wzniesie się kurz bitewny, rusza Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. To już 14 edycja naszego konkursu, który ma być szansą dla młodych, dolnośląskich muzyków.
(fot. archiwum Radia Wrocław)

- Nie stawiamy ram gatunkowych, można grać pop, rock, soul, funk i wiele innych gatunków. Szukamy jednak oryginalności i pasji. Rozpoczynamy etap kwalifikacyjny, od jutra (1 grudnia) czekamy na zgłoszenia młodych zespołów - zachęca dziennikarz muzyczny i juror konkursu Wojtek Janicki: - To jest jedna z nielicznych okazji, gdzie można sprawdzić swoje siły, skonfrontować swoje umiejętności. Nie wahajcie się bo naprawdę warto spróbować. Przyjemna atmosfera, będą przeglądy regionalne, będzie można Was posłuchać na żywo. A cel oczywiście jest jeden - zwycięstwo w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław!

Jeden utwór w formacie mp3 oraz krótką informację o zespole należy wysłać na adres bitwa@radiowroclaw.pl.

- W tym roku główne zasady pozostają bez zmian, ale jest pewna nowość - mówi szef muzyczny naszej stacji Łukasz Basta: - Wprowadzamy pewnego rodzaju nowinkę. W związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości, prosimy wszystkich zdolnych z Dolnego Śląska, by jeden utwór nagrali w języku polskim.

Na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych. W ostatniej edycji tę sumę zdobyła wrocławska Chwilantropia. Nagrodę muzycy przeznaczyli na płytę, która ma ukazać się na początku przyszłego rocku i na zrealizowanie teledysku do piosenki "Nie mówię nie".

ZAŁĄCZNIKI
Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM