ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa - ostatni dzień na zgłoszenie!

Radio Wrocław
Utworzono: 2019-04-03 11:34
Już nie ma co zwlekać! Jeszcze tylko dzisiaj można zgłaszać się do Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Kończymy rekrutację do tegorocznej, czternastej edycji naszego konkursu.
fot. archiwum radiowroclaw.pl

W sobotę 6 kwietnia w naszej radiowym studio na Karkonoskiej ruszą ostatnie przesłuchania na żywo, po nich zostanie wyłoniona ostateczna lista wykonawców i zespołów, które przejdą do następnego etapu, a ich utwory pojawią się naszej antenie. Drugi etap rusza 15 kwietnia, zwycięzców codziennych pojedynków będą wskazywać Słuchacze. W czerwcu wielki finał, podczas którego poznamy laureata 14 edycji Muzycznej Bitwy.

- Nie stawiamy ram gatunkowych, można grać pop, rock, soul, funk i wiele innych gatunków. Szukamy jednak oryginalności i pasji - mówi jeden z jurorów konkursu Wojtek Janicki: - To jest jedna z nielicznych okazji, gdzie można sprawdzić swoje siły, skonfrontować swoje umiejętności. Nie wahajcie się bo naprawdę warto spróbować. Przyjemna atmosfera, będą przeglądy regionalne, będzie można Was posłuchać na żywo. A cel oczywiście jest jeden - zwycięstwo w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław!

Jeden utwór w formacie mp3 oraz krótką informację o zespole należy wysłać na adres bitwa@radiowroclaw.pl. Czekamy do północy, jutro ogłosimy listę uczestników wrocławskich przesłuchań.

- W tym roku główne zasady pozostają bez zmian, ale jest pewna nowość - w związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości, prosimy wszystkich zdolnych z Dolnego Śląska, by jeden utwór nagrali w języku polskim - mówi szef muzyczny naszej stacji Łukasz Basta.

Na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych. W ostatniej edycji tę sumę zdobyła wrocławska Chwilantropia. Nagrodę muzycy przeznaczyli na płytę, która ma ukazać się na początku przyszłego rocku i na zrealizowanie teledysku do piosenki "Nie mówię nie".

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM