ZESPOŁY
A | A | A

Rusza piętnasta edycja Muzycznej Bitwy Radia Wrocław

Radio Wrocław
Utworzono: 2019-11-11 08:42
I znowu przyszedł czas na bitwę na dźwięki - rusza największy na Dolnym Śląsku przegląd dla młodych muzyków. To już piętnasta, jubileuszowa edycja Muzycznej Bitwy Radia Wrocław - akcji, która ma nie tylko promować, ale też jednoczyć muzyków z regionu.

Łączy ich już pasja i wielkie marzenia. O tym, że marzenia się spełniają świadczy fakt, że wiele zespołów, które zaczynały właśnie u nas, dziś nagrywa płyty, koncertuje, żyje z muzyki. Nasz konkurs dał im szansę pokazania się szerszej publiczności. Od dziś czekamy na zgłoszenia od kolejnych grup i wykonawców, którzy chcą przyłączyć się do naszej zabawy. Wśród nich będziemy szukać tych, którzy zagrają na przesłuchaniach regionalnych.

Już niebawem na antenie Radia Wrocław usłyszycie, dokąd wyjadą w drugimi etapie konkursu jurorzy bitwy, by poszukać talentów. W poprzednich edycjach pojawialiśmy się w m.in. Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Wałbrzychu, Świdnicy czy w Legnicy. Młodzi muzycy mają tylko jedno zadanie na początek: dobrze się zaprezentować, zaskoczyć lub wręcz rzucić na kolana dziennikarzy muzycznych rozgłośni. Tyle potrzeba, by dostać się do etapu antenowego. Na tym etapie głos zabierają już słuchacze. To oni swoimi głosami decydują, który z wykonawców znajdzie się w ścisłym finale i zawalczy o 10 tysięcy złotych. A nasz finałowy koncert to zawsze wielkie muzyczne święto. W tym roku roku finał odbędzie się 6 czerwca, to wtedy wręczymy główną nagrodę.

Ale aby rozpocząć swoją drogę do finału, należy wykonać pierwszy krok - czyli na adres bitwa@radiowroclaw.pl wysłać jeden utwór w formacie MP3 oraz krótką informację o zespole (szczegóły w regulaminie). Nie zwlekajcie, czekamy!

Oddano głosów: 1

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
RADIO WROCŁAW NA FACEBOOKU
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM