ZESPOŁY
A | A | A

Muzyczna Bitwa: po przesłuchaniach

Ewa Zając
Utworzono: 2011-11-23 22:25
Kto zagra w drugim etapie Muzycznej Bitwy 2011? Oto pełna lista uczestników!

Zespoły, które znalazły się w antenowym etapie zostały wyłonione podczas regionalnych przesłuchań na żywo.Spotkaliśmy się w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wrocławiu.

W sumie zagrało prawie 70 zespołów.

Do dalszej gry zostały zakwalifikowane:




B.LUZ BAND
BELLROCK
BOLILOL
BRAND NEW TOY
CELEBRATE
CROSSING OVER JUNKIES
CASTRAT PROJECT
DEMONSTRACJA
DZL
ECHOE
EX
FAMA
FAIRY TALE SHOW
FOFO
GEBBETH
GRANS
HOA
HOT HABANERO
INNERI
JOSEPH MAGAZINE
LAZY TAILORS
KAMEESH
KEFIR BAND
LECZNICA STAŁYCH DOZNAŃ
LIMITOWANA SERIA DUCHÓW
ŁOWCY SZMALU
MESCALERO
NOIDOBRA
PANCURNIK
PLAC ZABAW
PRĄD
PRZECIWZIEMIA
PUDEŁKO ZAPAŁEK
POST SCRIPTUM
SCARECROW
THE COLONISTS
THE FLOORATORS
THE FORMACJA
THE MODTS
THE NATURAL
THE WILD LIFE
THIS GREAT END
TYTAN
ZŁOTY STRZAŁ

Drugi etap Muzycznej Bitwy 2011 rozpoczynamy w poniedziałek 28 listopada,. Wtedy rozpoczną się antenowe pojedynki zespołów, a rozstrzygać je będą nasi słuchacze. I to ich głosy zdecydują, która grupa przejdzie do półfinału.

Przypominamy - w tym roku główna nagroda to 5000 zł.

Oddano głosów: 6

WASZE KOMENTARZE (27)
~słuchacz(95.50.xxx.xxx) | 2011-11-27 11:53:18
Kiedy jakieś zmiany na stronie bo chętnie posłucham tego muzykowania. Bo jeśli start sms-owy już jutro warto by było wiedzieć co nie co o grupach które tu występują. Narazi z odsłuchania filmiku niewiele można powiedzieć. I nie wiem czy to kwestia złego nagłośnienia czy zespołów. Niektóre słychać zajebiście a co do niektórych naprawdę ciężko powiedzieć cokolwiek Fajny ten zespół instrumentalny bez wokalu Gitarka pięknie a i ta pani co na dzień dobry widać ładna no i potrafi śpiewać, no i ten w okularkach fajnie go słychać
~qweta(193.239.xxx.xxx) | 2011-11-26 15:28:54
jest to jednak szansa na zaistnienie w mediach dla niektórych pierwsza i ostatnia :p
~Człowiek (159.205.xxx.xxx) | 2011-11-26 15:17:10
A tak na marginesie to co się dzieje z Lejdy Perfekt jakoś cicho o nich. Dziwne to troszkę
~grajek(89.72.xxx.xxx) | 2011-11-26 11:02:29
Tom, masz rację, ale tak jest zawsze. jak tylko odpadają zaczynają się rzucać, wszyscy są winni tylko nie oni, ze sa ciency. na filmach już widac, ze niektorzy sa tak słabi i słusznie że podopadali. Ale te 5 kawalkow zlasowało om mózgi, nie mogą przeżyc, że ich nie dostaną. Podejrzliwy, zakompleksiały, chciwy naród. Widać tu, ze muzycy inni nie są.
~GRr(81.190.xxx.xxx) | 2011-11-26 00:40:33
tak, najlepiej też obalić logiczny komentarz twierdząc że jest narzekaniem zamiast postawić jakiś solidny kontrargument ;)
~Tom(84.40.xxx.xxx) | 2011-11-25 18:21:17
Bardzo ciekawe jest, że te pełne jadu i frustracji komentarze pojawiły się, gdy część zespołów musiała odpaść z bitwy. Gdy byli na listach rezerwowych siedzieli cicho i liczyli, że przejdą. Teraz plują. Typowe. Czy ktoś wam każe wysyłać na siebie esy? Czy ktoś wam każe w tym startować, skoro wam się nie podoba? Odpuście sobie, znajdzie sobie inny konkurs i tam żółć wylewajcie. A tu dajcie się normalnym ludziom bawić. Ja biorę udział w bitwie już drugi raz i jest ok.
~Człowiek(159.205.xxx.xxx) | 2011-11-25 17:27:28
A ja myślę sobie tak Jeśli coś komuś jest pisane Napisane mu będzie . A to czy ta SMS-owa bitwa Radia Wrocław jest ok. to się okaże . Sami wiecie jak jest ,,Nie nauczyłem się żyć w świecie tym gdzie diabeł rządzi światem pieniądzem złym'' Wplotłem tu kawałek swojego tekstu ale wydaje mi że jeśli komuś zależy na dobrych tekstach i muzie płynącej z serca to będzie miał okazje posłuchać tu zespołu w którym jestem wokalistą. Nie zdradzam kim Jestem bo nie oto chodzi. Liczę tylko na to że znajdą się ludzie którzy choć trochę kochają muzykę. I Dadzą się jej obronić Pozdrawiam: Wszystkich czytelników
~dziad(83.27.xxx.xxx) | 2011-11-25 16:31:41
my przeszliśmy. i to by było na tyle. sam na siebie nie wysyłam sms'ów. poza tym są 2 etapy sms'owe, więc to już przeginka z żebractwem. ale bitwa OK, słuchaczy przybędzie, bo wszyscy będą słuchać co i jak ; )
~Tito (87.105.xxx.xxx) | 2011-11-25 14:42:04
Mortimer !!!Święta racja !!!Ale ten kraj stworzony jest do narzekania... więc tak jakby mnie to wszystko nie dziwi..
~Mortimer(78.8.xxx.xxx) | 2011-11-25 12:01:27
Zarzucanie muzycznej bitwie że to ściema nie ma uzasadnienia logicznego. Oglądasz filmy, widzisz zdjęcia, słuchasz piosenek... Jest demokracja, chcesz głosować głosujesz, nie chcesz nie głosujesz... Łudzenie się że Radio Wrocław robi to wolontaryjnie jest bynajmniej naiwne... A jeżeli jesteś rozgoryczony bo Twój zespół odpadł, to pewnie zagraliście kiepsko, albo kiepsko prezentowaliście się na scenie. Już na wideo widać, że jedne zespoły radziły sobie lepiej inne gorzej.
~skąpiec(62.111.xxx.xxx) | 2011-11-25 10:12:02
Cała ta muzyczna bitwa to ściema.Radia Wrocław mało kto słucha więc muszą jakoś zarobić (2PLN + vat za smsa). Wygrywają zespoły, które namówią więcej luda do wysyłania lub same zainwestują. Większość głosujących nawet nie słyszało piosenki,na którą głosuje.
~greenriver(77.252.xxx.xxx) | 2011-11-25 10:05:48
W całym fajnym pomyśle muzycznej bitwy, jedyną sporą wadą jest możliwość naparzania wielu smsów z jednego telefonu. Zrozumiałe oczywiście ze względów finansowych, natomiast burzy to cały tryb uczciwej rywalizacji, bo rzeczywiście wystarczy zrobić zrzutę na spore doładowanie i ładować tyle smsów ile się da. Efekt jest taki że do finałów przechodzą zupełnie przypadkowe kapele a te które już przejdą, to słyszą że same wysyłały na siebie smsy. Więc jak dla mnie zupełny bezsens ;]
~Ted2006(62.87.xxx.xxx) | 2011-11-25 07:40:18
Tylko Tytan z Jędrzychowic!POLECAM wszystkim Słuchaczą i słuchaczką!
~Słuchacz(188.121.xxx.xxx) | 2011-11-24 18:09:09
Kto jest jeszcze fajny? Słucham radia i właśnie wszedłem na stronę poczytać komentarze. No i teraz wiem kto jest fajny. Będę głosował na kapelę która jest samowystarczalna. Najpierw zagra, potem będzie biła sobie brawo potem zrobi sobie wpis Ala fan, potem da mi dwa zeta na SMS , albo żeby niebtracic czasu niech sama na siebie zagłosuje.
~16katina(93.181.xxx.xxx) | 2011-11-24 15:39:23
BRAND NEW TOY młodzi, ambitni, najlepsi .... na żywo rewelacja.
~Alinka(87.105.xxx.xxx) | 2011-11-24 15:18:41
Zwycięzca Muzycznej Bitwy otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł, (pięć tysięcy zł) ufundowaną przez Radio Wrocław S.A. Od nagrody potrącony zostanie podatek, zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi.
~jack(159.205.xxx.xxx) | 2011-11-24 11:05:04
EX jest fajny
~Qbs(81.219.xxx.xxx) | 2011-11-24 10:52:07
A ja myślę, że w tym wszystkim chodzi o fajną przygodę ze sceną. Cieszę się, że mogę być w gronie ludzi, których cieszy muza, a obecność tutaj potwierdza, że to co wszyscy robimy, ma pozytywny odbiór. Nie będziemy się tu zabijać, udowodnimy może, że warto wyjść z garażu i oddać coś z siebie tym, którzy chętnie posłuchają. Przecież chyba nie powiecie mi, że chodzi wam tylko o te 5 koła, bo to by było śmieszne... Bawić się będąc po tej "fajnej" stronie sceny jest super, więc bawmy się!
~Ro Onell(31.11.xxx.xxx) | 2011-11-24 10:15:50
Z tego co liczę 22 tygodnie zmagać , każdy tydzień dwie kapele się leją, to lepiej niż 3 kapele w tygodnou, może więcej słuchaczy tym raem zagłosuje:) Również życzę wszystkim powodzonka bez zawiści artystycznej :):):
~janekpiątek(83.4.xxx.xxx) | 2011-11-24 09:58:09
siema. muzyczną bitwę obserwuję jakieś 4 lata i co roku nic się nie zmienia. nie zmienia się odnośnie komentarzy oczywiści.. znów się zacznie zawiść i głupie pisanie. moim zdaniem wszystkie te komentarze piszą członkowie zespołów biorących udział w bitwie a że są anonimowi to mogą sobie pozwolić na wiele czyli krytykę innych i chwalenie siebie. fakt faktem że eliminacje smsowe przechodzą zespoły które mają więcej kasy bo w sumie jestem ciekawy ile prawdziwych słuchaczy oddaje głosy. życzę wszystkim powodzenia dużo rocka bez zawiści :)
~RockFan(90.156.xxx.xxx) | 2011-11-24 09:53:10
Tak, to zobaczcie sobie The Wild Life. To jest rock dopiero! Na takie zespoly sie czeka!
~boni(194.31.xxx.xxx) | 2011-11-24 09:45:38
wygra zespół na który ciocie wyślą więcej sms-ów ot i tyle
~wrr(86.111.xxx.xxx) | 2011-11-24 09:41:36
LimitowanaSeriaDuchów!!!!!!!!!!!!!!!!!
~roman(83.16.xxx.xxx) | 2011-11-24 08:51:53
Nie wiem który ale na pewno wygra zespół z Wrocka - jak zwykle
~A.B(83.4.xxx.xxx) | 2011-11-24 02:09:56
Ja obstawiam na The Formacje ... Wymiotą wszystkich :)
~MCX(78.9.xxx.xxx) | 2011-11-23 23:24:05
No i super.
~P.M.(83.27.xxx.xxx) | 2011-11-23 22:54:22
Oczywiście, że wygra The Modts, bo grają świeżą, ciekawą i wpadającą w ucho muzykę. Po tym jak usłyszałem "Mr.Alcohol" wiedziałem, że muszą wyjść z ukrycia! http://www.youtube.com/watch?v=nk6K_wNPJCE Trzymam kciuki i GŁOSUJEMY !!! ;)