ZESPOŁY
A | A | A

Trzeci dzień pojedynków Muzycznej Bitwy

Ewa Zając
Utworzono: 2011-11-30 09:37
Dzisiaj w pojedynku na dźwięki spotykają się dwa zespoły: kłodzki Grans i wrocławski Mescalero. To słuchacze zdecydują, który z nich przejdzie do następnego etapu.

SMS-y ze ze wskazaniem wybranego zespołu można wysyłać na numer 72280. Głosowanie trwa do jutra do godz. 8:00

Oddano głosów: 1

WASZE KOMENTARZE (9)
~Mal(87.105.xxx.xxx) | 2011-11-30 23:34:43
Pojedynek wyrównany, ciekawy jestem wyniku.
~Gośka(83.4.xxx.xxx) | 2011-11-30 18:27:13
Byłam w Klubie Meta na ich koncercie - "Metallica Party" i...są REWELACYJNI!!Trzymam kciuki za przejście do kolejnego etapu!
~Kwiatuch(93.181.xxx.xxx) | 2011-11-30 13:02:07
Brawo, Kasiu! Nie ma to jak wierna fanka ;-)) Ja jednak w swej naiwności wierzę, że słuchacze będą głosować, kierując się gustem muzycznym, a nie tylko osobistymi sympatiami...
~Kwiatuch(93.181.xxx.xxx) | 2011-11-30 12:53:40
"Pubowy band"? Trzeba było być na ich ostatnim koncercie w Klubie Meta pod hasłem "Metallica Party - tribute to Cliff Burton" - nigdy byś nie użył(a) takiego określenia, ba-sha! Zresztą wystarczy posłuchać innych ich kawałków z myspace'a
~Kasia(83.5.xxx.xxx) | 2011-11-30 12:38:05
Wszyscy są do bani GRANS jest najlepszy
~observer(109.199.xxx.xxx) | 2011-11-30 11:58:28
Prąd?? haha :) ja akurat słuchałem ich występu i uważam że powinni sobie odpuścić granie, bez obrazy, ale co oni tu w ogóle robią? Inne kapele miażdżą ich.
~Robert(89.174.xxx.xxx) | 2011-11-30 11:49:45
Ja osobiście czekam na PRĄD. Byłem na ich koncercie, chłopaki mają niezłego kopa. Polecam wszystkim fanom rocka i konkretnego grania, a za chłopaków z zespołu trzymam kciuki!
~ba-sha(78.8.xxx.xxx) | 2011-11-30 10:37:35
A mnie o wiele bardziej się podoba grans. mescalero to taki typowy pubowy band, nic ciekawego.
~DChaz(83.27.xxx.xxx) | 2011-11-30 09:53:03
Mescalero zdecydowanie lepsze! Świetny wokal!