A | A | A

Ostatni pojedynek w tym tygodniu

Ewa Zając
Utworzono: 2011-12-08 09:15
W Muzycznej Bitwie ósmy już i ostatni w tym tygodniu pojedynek zespołów. Dzisiaj do boju stanęły dwie wrocławskie formacje: Joseph Magazine i This Great End.

Słuchacze swoimi głosami wskażą zwycięską grupą - SMS-y należy wysyłać na numer 72280. Zachęcamy do słuchania utworów konkursowych zarówno na naszej antenie jaki i stronie internetowej - muzycznabitwa.prw.pl. Następny pojedynek w poniedziałek.

Oddano głosów: 0

WASZE KOMENTARZE (8)
~marek(83.30.xxx.xxx) | 2011-12-09 16:27:52
do JM - również z całym szacunkiem...uwierz mi, ze wiem i to wiem sporo, choćby z racji wieku, a jestem już 50+, wiec troszkę się tego obsłuchałem w życiu...pisałem o konkretnym utworze, a nie o Waszej twórczości w ogóle...pozdrawiam i życzę fajnych koncertów, płyt, fanów ...no i fanek...:)a także super świąt...bo już są dość blisko:)
~_JM_(95.40.xxx.xxx) | 2011-12-09 11:45:27
gratulujemy TGE i życzymy powodzenia w dalszej części muzycznej bitwy!! :) pozdrawiamy i dziękujemy za głosy za nami!
~Adam(78.8.xxx.xxx) | 2011-12-09 10:01:42
W imieniu zespołu dziękuję wszystkim, którzy na nas głosowali. Dziękujemy również za wszystkie komentarze, zwłaszcza te nieprzychylne. Adam, TGE.
~_JM_(109.199.xxx.xxx) | 2011-12-09 09:56:24
marku, z całym szacunkiem, ale ty chyba nie wiesz co to jest muzyka progresywna.. pozdrawiamy JM
~marek(77.254.xxx.xxx) | 2011-12-09 06:55:31
mam wrazenie , ze tak w połowie utworu JM nie bardzo wiedziało co zrobić z czasem rzeznaczonym na ten kawałem i wkradła sie nuda i rozgardiasz...TGE - jak powiedział ten koleś w trakcie wywiadu, sprawiło, "że gitara zaśpiewała" - super TGE...TAK TRZYMAC
~msp(109.199.xxx.xxx) | 2011-12-08 21:56:47
Joseph Magazine - niesamowita muzyka!
~_JM_(109.199.xxx.xxx) | 2011-12-08 11:40:23
Powodzenia! May the best band win! JM
~Adam(78.8.xxx.xxx) | 2011-12-08 09:53:29
Powodzenia Panowie! Adam, TGE.