Evolution
Evolution - Cały ty
SMS o treści: RW BITWA 1 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
Hipnotyk
Hipnotyk - zMORA
SMS o treści: RW BITWA 2 na numer: 72280
(koszt wysłania SMS 2 zł + VAT)
A | A | A

Za nami finał Muzycznej Bitwy!

Ewa Zając
Utworzono: 2012-02-18 22:59
Wszystko stało się jasne. Siódmą edycję największego na Dolnym Śląsku konkursu dla rockowych zespołów wygrał FairyTaleShow. Drugie miejsce zajęła ekipa The Floorators. Tuż za nimi uplasował się InnerI, a stawkę zamknął zespół Grans.

Na scenie zobaczyliśmy też zwycięzców poprzednich edycji - grupy Lady Perfect i Trzynasta w Samo Popołudnie. Wieczór uświetniła legenda polskiego rocka, zespół TSA!

Młodzi muzycy walczyli o 5 tysięcy złotych.

Wielki finał:

Zobacz również:

Przygotowania do finału (Zdjęcia)

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
Oddano głosów: 4

WASZE KOMENTARZE (12)
~Roger(78.9.xxx.xxx) | 2012-03-11 19:01:25
Bredzisz. Zespoły były niezłe, The Floorators obiektywnie byli najlepsi w całej tej edycji i żadne głosowania nie przeszkodziły im zagrać na finale. Wszystkie pozostałe kapele z finału - poziom zupełnie przyzwoity, jakoś nie wbiły mi się w uszy dużo lepiej grające zespoły. A może Ty coś podpowiesz, którzy to ci lepsi, "które wiedzą do czego służy metronom, stroik, mają choć minimalne pojęcie o harmonii i choć trochę świeżości i pomysłowości"? Przynajmniej się dowiemy z jakiej grupy jesteś:). Obstawiam Joseph Magazine albo coś równie napuszonego i przekonanego o własnej genialności.
~emenems(77.252.xxx.xxx) | 2012-03-09 14:03:55
takie, które wiedzą do czego służy metronom, stroik, mają choć minimalne pojęcie o harmonii i choć trochę świeżości i pomysłowości. Pomijam kwestię samej muzyki bo to kwestia gustu. Oczywiście każdy może w bitwie wystartować, ale niech już do finału przejdą kapele obiektywnie dobre ;) Niestety obecna formuła głosowani MB wyklucza to. Szkoda
~gracja(62.141.xxx.xxx) | 2012-03-04 18:58:14
a które kapele, biorące udział w MB uważasz za mocne ???
~emenems(81.190.xxx.xxx) | 2012-03-01 23:54:47
obiektywnie... 1. jak można w ogóle wrzucić nagranie takiej jakości. Nagranie, które ma być prezentacją finału Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. 2. Każda kapela która zagrała była po prostu słaba ( ukłon w stronę formuły głosowania ) Zmieńcie to. Niech z jednego telefonu będzie możliwość wysłania jednego głosu. Poszukajcie zysków z całego tematu gdzieś indziej. W przeciwnym razie będzie taka sytuacja jak teraz, czyli przypadkowe i słabe kapele w finale.
~widz(156.17.xxx.xxx) | 2012-02-19 20:04:19
byli bezkonkurencyjni +super energia - to sie ceni
~Gregov(89.72.xxx.xxx) | 2012-02-19 15:15:42
Słychać było bardzo dobrze, TSA tak gra - wszystko na maksa, basy też. W ogóle było fajnie, tak trzymać!!!
~mintaj(31.63.xxx.xxx) | 2012-02-19 14:42:10
,,brawo" dla akustyka za MEGABAAASY spodnie jeszcze do dzisiaj mi się trzęsły a mózg wibrował. Dobrze że maiłem nawige bo bym do domu nie trafił.
~mintaj(31.63.xxx.xxx) | 2012-02-19 14:39:00
...ale o co tutaj chodzi...?
~mati(194.146.xxx.xxx) | 2012-02-19 12:51:33
Nalezalo sie chlopakom! Gratulacje!:)
~ddd(178.235.xxx.xxx) | 2012-02-19 12:41:55
ddo dupy!!!
~stiopa(78.8.xxx.xxx) | 2012-02-19 11:05:59
Super koncert, TSA zarąbisty, a zespoły dawały radę. Mnie najbardziej sie podobał The Floorators, ale ci młodzi też zasłużyli na zwycięstwo. Gratulacje!
~bik(78.8.xxx.xxx) | 2012-02-19 10:24:39
cieńko to Wam wyszło